• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

SIGMA Szkoła Matematyki zaprasza na zajęcia!

8 września 2023, 10:41, Artykuł promocyjny
Twoje dziecko potrzebuje pomocy z matematyki? A może chce jeszcze bardziej poszerzać swoje umiejętności? SIGMA Szkoła Matematyki prowadzi nabór na nowy rok szkolny! Zajęcia stacjonarne w Gorzowie Wielkopolskim w niewielkich grupach!

SIGMA Szkoła Matematyki prowadzi swoją działalność już kolejny rok. Jest to zupełnie nowe miejsce na mapie Gorzowa. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, a każda z nich realizuje materiał, zgodny z podstawą programową. W SIGMA Szkoła Matematyki prowadzący zajęcia rozkładają tajniki matematyki na czynniki pierwsze, a podejście do każdego ucznia jest indywidualne, uwzględniając jego możliwości rachunkowe.

Cena jednej lekcji zaczyna się już od 38 zł!

Oferujemy:

  • Przygotowanie do egzaminu maturalnego,
  • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
  • Bieżącą pomoc i uzupełnianie wiedzy z każdej klasy szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.


W SIGMA Szkoła Matematyki przemiła atmosfera jest gwarantowana! Prowadzący zajęcia posiadają wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, poparte pracą w placówkach oświaty na terenie Gorzowa oraz korepetytorskie. Każda grupa przychodzi na zajęcia raz w tygodniu na dwie lekcje (2 razy po 45 minut), a grupy są maksymalnie sześcioosobowe.

SIGMA Szkoła Matematyki to innowacyjna oferta, gdyż tylko w zajęciach grupowych jest możliwość pracy zespołowej i integracji uczniów. Nauczyciele stawiają na przede wszystkim frajdę z zajęć, ale jednocześnie konsekwentnie realizują materiał w oparciu o podstawę programową.

Zajęcia odbywają się w budynku Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Walczaka 25.

W ofercie SIGMA Szkoła Matematyki aktualnie pozostało kilka miejsc w kilku grupach, dlatego jeżeli chcesz już od września zapisać dziecko na zajęcia z matematyki, nie warto zwlekać z kontaktem.

Dojazd do SIGMA Szkoła Matematyki jest nieskomplikowany. Budynek firmy znajduje się bardzo blisko przystanków: tramwajowego oraz autobusowego. Na miejscu jest też duży parking dla zmotoryzowanych. 

SIGMA Szkoła Matematyki zaprasza na fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/sigma.mateuszfil

Liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego zadzwoń lub napisz już dziś!
Telefon: 784 181 401
E-mail: sigma.matematyka@gmail.com

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości