Wiadomości

Co zrobić, gdy długi zaczynają nas przerastać?

6 września 2023, 21:08, Artykuł promocyjny
Każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, niezależnie od tego, czy jest przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną. Okoliczności, takie jak nagłe zdarzenia losowe, kryzysy gospodarcze, czy złe decyzje biznesowe, mogą poważnie zachwiać naszym budżetem. Ponadto żyjemy w trudnych czasach i ilość osób, u których pojawia się większa lub mniejsza trudność finansowa, stale wzrasta.

Wiele osób i firm czuje wówczas narastającą presję - nie milkną telefony od wierzycieli, a w ślad za nimi idą listy z banków i firm windykacyjnych. Należy jednak pamiętać, że problemy finansowe to nie koniec świata. Ważne, aby „nie chować głowy w piasek”, ale możliwie szybko reagować! Nawet jeśli na spłatę zobowiązań nie wystarczy już okresowe „zaciśnięcie pasa” i dodatkowa praca, to nadal jest szansa odzyskania życia wolnego od długów. 

Rozwiązanie dla przedsiębiorców: restrukturyzacja firmy

Rozwiązaniem dla zadłużonych przedsiębiorców może być restrukturyzacja. Postępowanie to ma na celu utrzymanie ciągłości działania i przywrócenie rentowności przedsiębiorstwa poprzez redukcję zadłużenia, zabezpieczenie majątku oraz ochronę przed wypowiedzeniem umów. Dzięki restrukturyzacji wiele firm zdołało uniknąć upadłości i wróciło na ścieżkę zysków.

Rozwiązanie dla osób fizycznych: upadłość konsumencka

Osoby, które napotkały poważne problemy finansowe w życiu prywatnym, mogą skorzystać z rozwiązania, jakim jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To legalne postępowanie, które pozwala na częściowe lub całkowite umorzenie długów i rozpoczęcia życia na nowo. 

Jeśli Twoje kłopoty finansowe wymykają się spod kontroli, nie zwlekaj z podjęciem działania. Skorzystaj z naszego wsparcia i odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami! Od lat specjalizujemy się w skutecznym przeprowadzaniu postępowań restrukturyzacyjnych i w szybkim ogłaszaniu upadłości konsumenckiej dla naszych Klientów. Pozwól, że pomożemy również Tobie. Wykonamy bezpłatną analizę Twojej sytuacji finansowej i wskażemy Ci dalsze kroki do całkowitego oddłużenia.

Kontakt: Robert Kowalski - Regionalny Menedżer Sprzedaży Biznes na Plus
          tel. +48 797 135 575; e-mail: 
robert.kowalski@biznesnaplus.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości