• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Gorzów Power Center. Są kolejni najemcy, niebawem ruszy budowa

5 września 2023, 12:27, Marcin Kluwak
wizualizacja Gorzów Power Center
Inwestor podpisał umowę z generalnym wykonawcą, który zajmie się budową największego w regionie parku handlowego Gorzów Power Center. Prace mają ruszyć jesienią 2023 roku. W Gorzów Power Center znajdzie się Decathlon, Biedronka, Hebe, Jysk czy Jula. Do grona najemców dołącza również Cropp, House, Diverse, HalfPrice czy Maxi Zoo.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie ma zostać wybudowany największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Według informacji podanych przez inwestora, nowoczesne centrum handlowe będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych, natomiast sam park handlowy będzie miał powierzchnię 25 tys. m.kw. Tuż obok Gorzów Power Center zostanie wybudowany hipermarket Selgros, który będzie całkowicie niezależną inwestycją.

Gorzów Power Center. Kiedy ruszy budowa nowego parku handlowego w Gorzowie?

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

W wakacje inwestorzy, czyli firma Acteeum i Equilis podpisały umowę z generalnym wykonawcą inwestycji. Znamy aktualny harmonogram prac. Budowa gorzowskiego centrum handlowego ma ruszyć jesienią 2023 roku. Natomiast otwarcie Gorzów Power Center zaplanowane jest na III kwartał 2024 roku.

Nowi najemcy w Gorzów Power Center. Jakie sklepy znajdą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie.

Oprócz tego znajdziemy tam Martes Sport, Sinsay, szwedzki multimarket Jula, Jysk, Media Expert, Dealz, Deichmann, CCC, KiK, Hebe, Takko Fashion, "5,10,15" oraz Pepco.

Do grona najemców dołączyły właśnie takie marki jak Cropp, House, Diverse, Tedi, HalfPrice, New Yorker oraz Maxi Zoo.

- Sklepy nowych najemców doskonale wpisują się w już zapewniony asortyment centrum handlowego i udostępnią go w niezwykle dogodnej dla mieszkańców Gorzowa oraz regionu lokalizacji. Wraz z pozostałymi markami, które podpisały umowę, tworzą już niemal kompletną ofertę gorzowskiego centrum handlowego. Równolegle dopinamy także na ostatni guzik ostatnie już umowy, za sprawą których komercjalizacja obiektu nabierze już ostatecznego kształtu. - mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości