• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Zignorowała znak. Wjechała citroenem wprost pod tramwaj

5 września 2023, 11:37, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Kobieta kierująca citroenem przejeżdżając przez torowisko tramwajowe przy ul. Walczaka, nie zachowała należytej ostrożności i wjechała wprost pod tramwaj. Citroen odbił się od tramwaju i uderzył jeszcze w znak.

We wtorek 5 września po godz. 11 przy ul. Walczaka doszło do zderzenia samochodu osobowego marki citroen i tramwaju linii nr 3. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca citroenem wjeżdżając z ul. Walczaka na teren stacji diagnostycznej, zignorowała znak „uwaga tramwaj” i nie zachowała należytej ostrożności, przez co wjechała wprost pod jadący tramwaj linii nr 3 w kierunku Fieldorfa-Nila.

Citroen po tym, jak zderzył się z tramwajem, odbił się i uderzył w znak. Uszkodzony został nie tylko samochód osobowy, ale również tramwaj. Motornicza, która kierowała tramwajem trafiła pod opiekę pogotowia.

- W związku ze zderzeniem samochodu osobowego z tramwajem przy ul. Walczaka, linie tramwajowe nr 1 i 3 kursują tylko do p. Pomorska. Na trasie Okólna - Pomorska - Walczaka - Fieldorfa-Nila kursuje komunikacja zastępcza autobusowa - informuje Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości