• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Zderzenie czterech aut w Gorzowie. „Doszło do efektu domina”

5 września 2023, 08:15, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie na wysokości zakładu karnego doszło do zderzenia czterech samochodów – mitsubishi, busa marki renault, volkswagena i audi. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

We wtorek 5 września o godz. 7.07 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Podmiejskiej na wysokości zakładu karnego. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

- Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do zderzenia czterech aut. Jedna osoba została poszkodowana – komentuje dyżurny WSKR.

Według wstępnych ustaleń, kobieta kierująca mitsubishi zatrzymała się przed pasami, za nią zatrzymał się kierujący busem marki renault, a następnie volkswagen. Na to wszystko najechał kierujący audi, który nie zdążył wyhamować i uderzył w tył volkswagena. To spowodowało efekt domina.

Poszkodowany został mężczyzna poruszający się volkswagenem. Trafił do szpitala w Gorzowie. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości