• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Stunt po gorzowsku. Zobacz widowiskowe przejazdy na jednym kole [zdjęcia]

3 września 2023, 17:06, Marcin Kluwak
Widowiskowa jazda na jednym kole czy wymyślne triki na motocyklu, tak wyglądał spot motoryzacyjny w Gorzowie, który został zorganizowany w ramach budżetu obywatelskiego 2023. Impreza stunt po gorzowsku przyciągnęła mieszkańców Gorzowa, którzy chcieli zobaczyć popisy motocyklistów.

W ramach budżetu obywatelskiego 2023 kategorii ogólnomiejskiej – zadania miękkie zwyciężył projekt dotyczący organizacji zawodów ekstremalnych stunt po gorzowsku – spot motoryzacyjny. Impreza odbyła się w niedzielę 3 września na placu przy ul. Fabrycznej przy Zatoce. Była to pierwsza tego typu impreza w Gorzowie.

Podczas spotu motoryzacyjnego zostało rozegranych kilka konkurencji dla motocyklistów – najlepszy przejazd, best trick oraz najdłuższy stopal. Stunt po gorzowsku zgromadził całkiem sporą publiczność, która na własne oczy chciała zobaczyć popisy motocyklistów i widowiskową jazdę na jednym kole.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości