• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Zmień życie na lepsze! Żak zaprasza!

30 sierpnia 2023, 15:48, Artykuł promocyjny Żak
Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Pragniesz znaleźć wymarzoną pracę? A może chcesz zmienić zawód lub potrzebujesz podnieść stopień swojego wykształcenia na swoim stanowisku pracy. To jest właśnie idealny czas na podjęcie takiej decyzji i zmianę życia na lepsze!
Z nami już w 10 miesięcy  zdobędziesz nowoczesny zawód pożądany obecnie na rynku pracy, nowe kompetencje i umiejętności oraz szansę na pracę Twoich marzeń. 
Na naukę i rozwój nigdy nie jest za późno i nieważne ile masz lat 18, 30, 50 70 zapraszamy Cię do nas, bo każdy moment jest dobry na zmianę – rozwój pasji i wspaniałe życie. 

Aby rozpocząć u nas  naukę  na kierunkach  jednorocznych, musisz mieć 18 lat. 
W naszej ofercie posiadamy takie kierunki jak: 
- Wizażystka/stylistka
- Stylistka paznokci
- Fryzjer damski
- Konsultant ds. dietetyki – praca na programie Dietico
- Transport i logistyka 
- Masaż z elementami SPA 
- Trener personalny z elementami fitness
- Dekorator wnętrz – nauka na programie SkatchUP

Każdy z wymienionych wyżej kierunków cechuje indywidualne podejście osoby prowadzącej do każdego z uczniów. Zajęcia odbywają się w jeden weekend w miesiącu, więc nie ma problemu pogodzenia nauki z codziennymi obowiązkami. 

A jeżeli potrzebne jest Tobie wykształcenie średnie, w naszej ofercie posiadamy również możliwość nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.  Aby móc rozpocząć edukacje w LO trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać świadectwo ukończenia gimnazjum, 8-klasowej szkoły podstawowej lub szkoły zawodowej

Zajęcia w LO odbywają się w dwa weekendy w miesiącu. Po szkole zawodowej automatycznie zostajesz przyjęty na 3 semestr nauki (tj. drugi rok nauki). A dodatkowo zapisując się teraz do LO, masz możliwość uczestnictwa we wszystkich kursach online z naszej oferty zupełnie ZA DARMO

To jeszcze nie jest koniec!
Naukę w Szkole Jednorocznej możesz pogodzić z nauką w naszym Liceum. A wtedy otrzymasz 25% rabatu

Szkoła „ŻAK” sprawi, że rozszerzysz swoje horyzonty zawodowe.  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową  https://gorzow-wielkopolski.zak.edu.pl/ bądź bezpośrednio do naszego sekretariatu przy ul. Łokietka 33/33 w Gorzowie Wlkp. ( galeria kaskada – 3 piętro). 

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu: 95 735-26-53. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości