• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Basen rekreacyjny Słowianki bez wody

30 sierpnia 2023, 15:38, Marcin Kluwak
fot. CSR Słowianka
Mamy złą wiadomość dla osób, które w najbliższych dniach chciałby odpocząć i zrelaksować się na basenie rekreacyjnym Słowianki w Gorzowie. Z basenu została spuszczona woda. Wszystko przez przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych i naprawę ewentualnych usterek.

Od poniedziałku 28 sierpnia nieczynny jest basen rekreacyjny w Centrum Sportowo- Rehabilitacyjnym "Słowianka" w Gorzowie. Powód? Przerwa techniczna, która potrwa aż do 8 września.

Słowianka, aby przeprowadzić niezbędne prace konserwacyjne, musiała spuścić wodę z niecki basenowej. Taka czynność jest przeprowadzana raz do roku i pozwala na usunięcie ewentualnych usterek, których wykonanie jest niemożliwe przy normalnym funkcjonowaniu basenu.

- W tym czasie zaplanowano przeglądy i naprawy ślizgów zjeżdżalni, odświeżenie powłok malarskich hali basenowej, wymianę wody, sprawdzenie ceramiki w niecce basenowej. Po uzupełnieniu wody w niecce basenowej rozpocznie się proces uzdatniania i ogrzewania wody. Po uzyskaniu właściwych parametrów wody basen ponownie zostanie udostępniony klientom – opowiada Agnieszka Czyrny, kierownik zespołu marketingu Centrum Sportowo- Rehabilitacyjnego "Słowianka".

Udostępnienie części rekreacyjnej Słowianki zaplanowano na godz. 14 w piątek 8 września. Do tego czasu można korzystać z basenu sportowego oraz saun.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości