Wiadomości

Pożegnanie Dobry Wieczór Gorzów. Na scenie Tulia i Poparzeni Kawą Trzy

30 sierpnia 2023, 11:52, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/tuliaofficial/
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane? W sobotę wystąpi Tulia, a w niedzielę na zakończenie zagra zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych Dobry Wieczór Gorzów potrwa w tym roku do pierwszego weekendu września. Na mieszkańców oprócz koncertów na Starym Rynku czeka również Nocny Szlak Kulturalny.

W ramach Nocnego Szlaku Kulturalnego zostaną zorganizowane m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe czy też warsztaty artystyczne. Na przestrzeni miasta pojawi się łącznie 46 punktów. Moc kulturalnych atrakcji będzie czekała na gorzowian w sobotę 2 września od godz. 17 do godz. 3 w nocy w niedzielę 3 września.

Natomiast ostatnimi występami w ramach Dobry Wieczór Gorzów będzie koncert zespołu Tulia oraz Poparzeni Kawą Trzy.

Zespół Tulia wystąpi w Gorzowie

Tulia to polski zespół muzyczny założony w 2017 roku w Szczecinie, specjalizujący się w muzyce folkowej. Zespół składa się z trzech wokalistek: Dominiki Siepki, Patrycji Nowickiej oraz Tulii Białobrzeskiej. Zespół dzięki unikatowej mieszance tradycyjnej polskiej muzyki folkowej z nowoczesnymi brzmieniami, szybko zyskał szerokie uznanie i jest jednym z najciekawszych zjawisk na polskiej scenie muzycznej ostatnich lat.

Tulia wystąpi w sobotę 2 września o godz. 19 na scenie na Starym Rynku w Gorzowie.

Poparzeni Kawą Trzy zakończy cykl Dobry Wieczór Gorzów

Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół muzyczny, który zyskał uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Został założony w 2005 roku i skupia się głównie na muzyce pop rockowej oraz ska. Co ciekawe, skład zespołu tworzą przede wszystkim dziennikarze znanych stacji radiowych, takich jak Radio Zet i RMF FM. Wśród członków zespołu można znaleźć takie postacie, jak Wojciech Jagielski czy Jacek Kret. Siłą napędową grupy jest Rafał Bryndal, który odpowiada za większość tekstów ich utworów.

Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy zakończy cykl Dobry Wieczór Gorzów. Koncert w niedzielę 3 września o godz. 19 na Starym Rynku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości