Wiadomości

Stunt po gorzowsku. Takiej imprezy w Gorzowie jeszcze nie było!

27 sierpnia 2023, 18:00, Marcin Kluwak
Pokaz stuntu
To będzie nie lada gratka dla fanów motoryzacji. W pierwszą niedzielę września przy ul. Fabrycznej odbędzie się wydarzenie pod hasłem - stunt po gorzowsku. Będzie to pierwsza taka impreza w Gorzowie.

Młodzi ludzie interesujący się motoryzacją postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego. W ramach kategorii ogólnomiejskiej BO2022 wygrał ich pomysł na budowę placu do ćwiczeń dla motocyklistów. Natomiast w BO2023 w kategorii ogólnomiejskiej – zadania miękkie zwyciężył projekt dotyczący organizacji zawodów ekstremalnych stunt po gorzowsku – spot motoryzacyjny.

Chociaż plac do tej pory nie został wybudowany, to zawody odbędą się w pierwszy weekend września. Według zapowiedzi miasta, plac ma powstać przy ul. Małyszyńskiej, a przetarg ma zostać ogłoszony w IV kwartale 2023 roku.

Stunt po gorzowsku, czyli motoryzacyjna impreza w Gorzowie

Zwycięska impreza w ramach budżetu obywatelskiego 2023 odbędzie się w niedzielę 3 września na placu przy ul. Fabrycznej przy Zatoce. Będzie to pierwsza tego typu impreza w Gorzowie, w której może wziąć udział każda chętna osoba. Start zapisów rusza o godz. 12.

Podczas imprezy odbędzie się kilka konkurencji dla motocyklistów – najlepszy przejazd, best trick oraz najdłuższy stopal.

Program imprezy stunt po gorzowsku

godz. 12 - sekcja tuning

- spot motoryzacyjny

- pokaz aut po tuningu

godz. 12.30 - sekcja stunt

- najlepszy przejazd

- best trick

- najdłuższy stopal

godz. 13.30 - sekcja caraudio

- pomiar na strzale

- pomiar na muzyce

godz. 14 - przerwa obiadowa

godz. 15 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości