• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Kształtuj Swoją Przyszłość w Sercu Zachodniej Polski!

25 sierpnia 2023, 11:01, Artykuł promocyjny
W sercu zachodniej Polski, ukryty między malowniczymi krajobrazami i zachwycającą historią, leży urokliwe miasto Gorzów Wielkopolski. To miejsce, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, a lokalna społeczność pełna jest gościnności i otwartości. Jeśli szukasz fascynującego miejsca do odwiedzenia, Gorzów Wielkopolski z pewnością będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Nowa Szkoła Policealna Pascal

Nie ma nic bardziej inspirującego niż miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją. W Gorzowie Wielkopolskim właśnie takie miejsce powstało - szkoła policealna Pascal. Jako marka ceniona na rynku edukacyjnym, Pascal ma jeden z dwudziestu czterech oddziałów w mieście, które słynie z przyjaznych ludzi i otwartych umysłów.

Zaawansowane Kierunki dla Ciekawych Świata

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Sukces zawodowy zaczyna się od wyboru odpowiedniej ścieżki kształcenia. Pascal oferuje atrakcyjne kierunki, które przyciągają ambitnych i kreatywnych ludzi. Niezależnie od tego, czy interesujesz się kosmetologią, medycyną czy sztuką florystyczną, Pascal ma coś dla Ciebie!

W ofercie mamy DARMOWE kierunki medyczne. Kierunek zawodowy tj.: florysta.  Zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku AWF Gorzów, a z kolei sekretariat znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego.  

Nasze kierunki dla Ciebie

Asystentka Stomatologiczna: Współpraca z lekarzem dentystą to fascynujące wyzwanie. Jako asystentka stomatologiczna będziesz asystować w różnorodnych zabiegach i dbać o komfort pacjentów.

Higienistka Stomatologiczna: Zdrowie jamy ustnej jest niezwykle ważne, a higienistka stomatologiczna odgrywa kluczową rolę w profilaktyce i edukacji pacjentów na temat zdrowego uzębienia.

Technik Masażysta: Jeśli cenisz znaczenie relaksu i dbałości o zdrowie, to kierunek technika masażysty będzie dla Ciebie idealny. Nauczysz się różnorodnych technik masażu, które pomogą ludziom zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Technik Sterylizacji Medycznej: W dziedzinie medycyny ważna jest doskonała organizacja i dbałość o bezpieczeństwo pacjentów. Jako technik sterylizacji medycznej, będziesz grał kluczową rolę w zapewnianiu najwyższych standardów higieny w placówkach medycznych.

Florysta: Gorzów Wielkopolski słynie z pięknych parków i ogrodów, więc nie ma lepszego miejsca na naukę sztuki florystycznej. Wyraź swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe bukiety i dekoracje, które rozjaśnią każdy dzień.

Jak zapisać się na kierunek lub kurs?

https://pascal.edu.pl/zarezerwuj-miejsce?i=yafik 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości