• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czy Stal awansuje do półfinału? Tak prognozują nasi czytelnicy

19 sierpnia 2023, 14:26, Marcin Kluwak
Kilka dni temu zapytaliśmy naszych czytelników, czy gorzowska Stal, po przegranym meczu w Częstochowie ma jeszcze szanse na awans do części półfinałowej tegorocznych playoffów? W ankiecie na naszej stronie głos oddało ponad 650 osób.

Szczęśliwy przegrany - to najbardziej powtarzana teza przez czytelników portalu gorzowianin.com. Według 45 procent naszych czytelników, to właśnie z tej pozycji Stal Gorzów rozpocznie walkę o awans do ścisłego finału. 

“Lucky Loser”  to przegrana drużyna, która zdobędzie w ostatecznym rozrachunku w ćwierćfinałach najwięcej punktów. Wciąż chętne na awans są drużyny z Torunia i Leszna. 

Ponad 37 procent naszych czytelników jest natomiast zdania, że Stal nie awansuje do półfinałów, bo nie odrobi już strat z meczu w Gorzowie. Tym samym w półfinałach walczyć mogą wspomniane wcześniej drużyny z Apatora czy Unii.

Czy Stal awansuje do półfinału? Tak prognozują nasi czytelnicy

Blisko 13 procent wierzy, że gorzowska Stal bez problemu pokona drużynę z Włókniarza na torze w Częstochowie, na dodatek odrobi straty i bez problemu awansuje do strefy medalowej.

Była też czwarta odpowiedź w naszej ankiecie: „Nie umiem wróżyć z fusów". Przyznało się do tego 5 procent spośród tych, którzy wzięli udział w naszej zabawie.

Ankieta

Czy Stal Gorzów awansuje do półfinałów Speedway Ekstraligi w sezonie 2023?

  • Tak, bez problemu pokonamy Częstochowę na wyjeździe12.86%
  • Nie, nie odrobimy już straty z meczu z Gorzowa37.21%
  • Tak, jako szczęśliwy przegrany44.87%
  • Nie umiem wróżyć z fusów ;)5.05%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 653

Stal Gorzów wychodziła z gorszych opresji

Czy wiara w awans i doświadczenia z poprzednich lat wystarczą, aby z Częstochowy przyjechać w genialnych nastrojach? Wszyscy wiemy, ze podopiecznym trenera Chomskiego na torze pod Jasną Górą jeździ się dobrze. Ale żeby tam wygrywać, drużyna nie może być porozbijana. Jak będzie? Przekonamy się w niedzielę wieczorem. Bezpośrednią transmisję z meczu Włókniarz - Stal zobaczymy wyjątkowo na Canal+ Family.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości