• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Niespodzianka na koniec transferów. Stephanie Jones wraca do Gorzowa!

2 sierpnia 2023, 14:08, Oprac. Marcin Kluwak
Fot.: Piotr Kaczmarek/AZS AJP Gorzów
Znana i bardzo lubiana przez wielu kibiców zawodniczka wraca do Gorzowa. Chodzi oczywiście o Stephanie Jones. To już ostatni z elementów układanki przygotowanej przez trenera Dariusza Maciejewskiego.

W ostatnim sezonie Energa Basket Ligi Kobiet, który spędziła we Wrocławiu, rozegrała swój najlepszy sezon w polskiej lidze, notując średnio 19.9 punktu i 9 zbiórek, co dało EVAL 24.1. W sezonie 2022/2023 Stephanie Jones była trzecim strzelcem polskiej ligi (przegrała tylko z Alanna Smith 21.5 i Alexis Jones 20.7) oraz miała drugi EVAL w lidze (przegrała tylko z Alanna Smith 28.1)

- Cieszę się, że wracam do Gorzowa, ostatni sezon spędzony w tym klubie wspominam bardzo dobrze. AZS to klub o uznanej marce w Polsce i Europie. Wracam do gry w EuroCup Women, co miało dla mnie też duże znaczenie przy wyborze klubu na nowy sezon. Już nie mogę doczekać się przyjazdu do Gorzowa i nowego sezonu spędzonego w barwach AZS-u – powiedziała Stephanie Jones.

Oto jak wygląda pełny skład zespołu PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów na sezon 2023/2024

Wiktoria Kuczyńska, Julita Michniewicz, Gabriela Lebiecka, Ewelina Śmiałek, Aleksandra Pszczolarska,  Karolina Matkowska, Anna Jakubiuk, Elena Tsineke (Grecja), Chloe Bibby (Australia), Nora Wentzel (Węgry) i Stephanie Jones (USA)

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości