• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierowco, tędy nie przejedziesz. Kosynierów Gdyńskich zostanie zamknięta

20 lipca 2023, 07:25, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W piątek 21 lipca i sobotę 22 lipca całkowicie zostanie zamknięty odcinek ul. Kosynierów Gdyńskich od ronda do ul. 30 Stycznia. Dla kierowców i autobusów MZK zostaną wyznaczone objazdy.

Trwa remont ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie wraz z przebudową sieci wodociągowej. W najbliższych dniach czeka nas kolejny etap prac i utrudnienia. W piątek 21 lipca i sobotę 22 lipca konieczne będzie całkowite zamknięcie ul. Kosynierów Gdyńskich na odcinku od ronda do ul. 30 Stycznia. Dla kierowców i autobusów MZK wyznaczone zostaną objazdy.

Zamknięty fragment ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Tak pojadą autobusy

Na rondzie Kosynierów Gdyńskich nadal nie będzie funkcjonował ruch okrężny. Zachowany zostanie jedynie ruch dwukierunkowy, między ul. Kosynierów Gdyńskich od strony ul. Estkowskiego i ul. Łokietka. Jadąc ul. Łokietka od centrum możliwy będzie przejazd wyłącznie na wprost, w kierunku ul. Estkowskiego, podobnie jadąc od ul. Estkowskiego w kierunku ul. Łokietka można będzie przejechać tylko na wprost. Do ul. 30 Stycznia będzie można dojechać od strony ul. Armii Polskiej.

Dla kierowców wyznaczone zostaną objazdy:

- Objazd do ul. Estkowskiego dla jadących ul. Kosynierów Gdyńskich wyznaczony został przez ul.: Borowskiego - Armii Polskiej – Łokietka,

- Objazd do centrum dla jadących ul. Kosynierów Gdyńskich wyznaczony został przez ul.: Borowskiego - Dąbrowskiego – Jagiełły,

- Objazd do ul. Kosynierów Gdyńskich od ulicy Estkowskiego wyznaczony został przez ul.: Łokietka – Wybickiego – Jagiełły – Dąbrowskiego – Borowskiego.

Po zakończeniu niniejszej organizacji przywrócona zostanie obowiązująca wcześniej organizacja ruchu, związana z przebudową ul. Kosynierów Gdyńskich i ronda.

Zmiany w kursowaniu autobusów MZK Gorzów

W piątek 21 lipca i w sobotę 22 lipca zmianie ulegną trasy linii autobusowych MZK:

- nr 100, 101, 111, 121, 124, 136 i 512, które od skrzyżowania ulic Wybickiego i Łokietka pojadą ulicami: Armii Polskiej, E. Borowskiego, a od skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich powrócą na dotychczasowe trasy.

- W czasie funkcjonowania objazdu zawieszony zostanie przystanek Krzywoustego oraz uruchomiony przystanek tymczasowy przy ul. Armii Polskiej, na odcinku pomiędzy ulicami Krzywoustego i Borowskiego, w rejonie posesji nr 30 i 31.

- Zmieniona zostanie również trasa linii nr 104, która od skrzyżowania al. Konstytucji 3 Maja i ul. E. Estkowskiego pojedzie ulicami Konstytucji 3 Maja, Sikorskiego, Chrobrego, Wybickiego, Armii Polskiej, Borowskiego i od skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich powróci na dotychczasową trasę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości