• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze - self storage w Gorzowie Wielkopolskim

4 lipca 2023, 19:38, Artykuł promocyjny
Kto z nas nie szukał sposobu na przechowanie przedmiotów, na które brakuje miejsca w mieszkaniu, piwnicy lub w biurze? W Gorzowie Wlkp. już od roku istnieje idealne rozwiązanie, czyli otwarte przez całą dobę małe magazyny przy ul. E. Zawackiej 3 (wjazd obok McDonald’s ).

Self storage, czyli samoobsługowe magazyny kontenerowe to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Oferowane magazyny mają powierzchnię 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2. Kontenery wykonane są z ocynkowanej blachy, która wewnątrz jest lakierowana. Podłoga wykonana jest z impregnowanych desek niedotykających bezpośrednio podłoża, co gwarantuje suchą nawierzchnię. 

Klienci indywidualni korzystają z tego rodzaju powierzchni podczas przeprowadzki lub remontu. Kontenery spełniają także funkcję przechowalni sprzętu sportowego i turystycznego, sezonowych mebli i dekoracji, zabawek, akcesoriów samochodowych, rowerów, skuterów, quadów, motocykli, itp. Kontenery PAKAMERA24.PL pomieszczą wszystkie przedmioty, których nie używamy na co dzień lub z którymi ciężko nam się rozstać…

Wiele branż wynajmuje kontenery jako podręczny magazyn. Najemcami są firmy z szeroko rozumianej branży budowlanej (wykończenie wnętrz, hydraulicy, gazownicy, instalatorzy bram wjazdowych, architektura zieleni), ale także gastronomia, biura księgowe, itd. Kontenery są bardzo często używane przez małe firm prowadzące działalność w sieci, czyli sklepy online. Dla firm, które nie potrzebują dużych magazynów i olbrzymiego zaplecza, tani i krótkoterminowy wynajem powierzchni pozwala zoptymalizować koszty, co z kolei wpływa na zwiększenie konkurencyjności biznesu.

Lokalizacja parku magazynowego PAKAMERA24.PL przy ul. E. Zawackiej 3, umożliwia łatwe dotarcie z wielu punktów miasta, a szerokie drogi wewnętrzne gwarantują swobodny podjazd pod kontener i wygodny rozładunek wprost z samochodu. 

Dużym atutem jest niczym nieograniczony dostęp. Najemcy posiadają możliwość korzystania z wynajmowanego magazynu przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Nie trzeba wcześniej zapowiadać swojej wizyty.
Klienci płacą dokładnie za taką powierzchnię, jakiej potrzebują i sami decydują, na jaki okres chcą wynająć kontener - min. to 1 miesiąc. Opłata abonamentowa (płatna co miesiąc), uzależniona jest od wielkości wynajętego magazynu i zaczyna się już od 190 zł/m-c. Zawsze warto zapytać o okresowe PROMOCJE. W każdym momencie najmu można zmienić wielkość wynajmowanego magazynu.

Zainteresowani wynajmem powierzchni nie muszą spotykać się z pracownikami firmy PAKAMERA24.PL. Proces wynajmu - począwszy od zapytania poprzez podpisanie umowy, dokonanie wpłat i wydanie indywidualnych kodów dostępu - odbywa się drogą telefoniczną i online. Rekordowo krótki czas udostępnienia magazynu, czyli od decyzji do przesłania kodów - 30 minut (dni robocze).

Cały teren parku jest monitorowany przez całą dobę 7 dni w tygodniu, dlatego pozostawione w kontenerach  przedmioty są bezpieczne. Klient zamyka kontener własną kłódką i nikt z obsługi nie posiada zapasowych kluczy. Klienci mogą zastosować dodatkowe zabezpieczenie własnego magazynu, np. w postaci sztaby antywłamaniowej. Na teren obiektu mogą wejść tylko osoby posiadające kod dostępu do bramy wjazdowej.

Parki magazynowe PAKAMERA24.PL funkcjonują także w Warszawie, Gdańsku i Toruniu. W przygotowaniu kolejne lokalizacje w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Łodzi.

PROMOCJA - pierwszy miesiąc GRATIS - przy wynajmie na okres min. 3 miesięcy - okres trwania promocji lipiec-sierpień 2023 roku. Podaj kod: 0708 EZ

Zainteresowanych wynajmem powierzchni lub chcących uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu: gorzow@pakamera24.pl, tel. 505 202 100,  www.pakamera24.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

1/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

2/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

2/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

3/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

3/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

4/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

4/4 Pakamera 24 - Koniec z bałaganem w mieszkaniu i w biurze

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości