• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Gorzów bez ciepłej wody. Przerwa potrwa kilka dni

2 lipca 2023, 19:02, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Mamy złą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa podłączonych do sieci ciepłowniczej. Od poniedziałku 3 lipca do piątku 7 lipca nie będzie ciepłej wody w Gorzowie. Wszystko przez inwestycję gorzowskiej elektrociepłowni, która wymaga odłączenia od sieci.

PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie prowadzi obecnie inwestycję mającą na celu budowę kotłowni szczytowo-rezerwowej. Ta inicjatywa umożliwi całkowite wyeliminowanie użycia węgla w gorzowskiej elektrociepłowni. Planowane prace mają zostać ukończone do końca 2023 roku. W ramach tej inwestycji, głównym źródłem paliwa będzie wysokometanowy gaz systemowy.

Brak ciepłej wody w Gorzowie. Kiedy nie będzie ciepłej wody w Gorzowie?

W związku z kolejnymi pracami inwestycyjnymi konieczne będzie tymczasowe odłączenie sieci ciepłowniczej. Niestety, spowoduje to przerwę w dostawie ciepłej wody do budynków w całym Gorzowie, w tym również na basenach CSR Słowianka.

Przerwa w dostawie ciepła potrwa od poniedziałku 3 lipca do piątku 7 lipca. - Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostawie ciepła była jak najkrótsza oraz aby mieszkańcy Gorzowa odczuli ją w jak najmniejszym stopniu – podkreśla gorzowska elektrociepłownia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości