• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

IMC Engineering Poland działa w Gorzowie już 15 lat. W sobotę odbył się rodzinny piknik

29 maja 2023, 12:09, Artykuł promocyjny
Impreza jubileuszowa z okazji 15-lecia firmy IMC Engineering Poland w Gorzowie była niezapomnianym wydarzeniem, pełnym radości i wzruszeń. Wszyscy pracownicy wraz z rodzinami zostali zaproszeni na piknik pełen fantastycznych atrakcji.

Dla najmłodszych dzieci nie mogło zabraknąć dmuchanych zamków, malowania twarzy, długopisów 3D, występów inspirowanych Star Wars, Magika  i wiele innych animacji podczas, których dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech na ich twarzach był nie do ukrycia.

Dla pracowników zorganizowano konkursy pracownicze, które dostarczyły wiele radości i rozrywki. Były to konkurencje sportowe z nutą rywalizacji. Nagrodami były unikatowe koszulki specjalnie przygotowane na tę imprezę.

Bardzo dużym zainteresowaniem dorosłych cieszyła się nowoczesna Fotobudka, a jej realizacje już krążą w sieci.

Najbardziej doświadczeni pracownicy, którzy byli z firmą od samego początku, zostali uhonorowani specjalnym wyróżnieniem. Otrzymali upominki oraz podziękowania za ich wieloletnią pracę i zaangażowanie. Był to wyjątkowy moment, który dowodził, jak ważne są dla firmy ich doświadczenie i zaangażowanie.

Nie można zapomnieć o pysznym torcie, który był ozdobą imprezy. Wszyscy goście mieli okazję skosztować tego wyjątkowego wypieku i delektować się jego smakiem.

Impreza jubileuszowa była pełna pięknych chwil, zarówno dla pracowników, jak i dla ich rodzin. To wydarzenie umożliwiło spędzenie czasu w przyjaznej atmosferze, wzbogacając relacje między pracownikami, a także tworząc nowe wspomnienia.

Firma 15 lat temu rozpoczynała swoją działalność w Gorzowie, zatrudniając 32 osoby, a teraz, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy pracowników, osiągnęła taki sukces. Wielu z tych pracowników pracuje do dziś i dzieli się swoim doświadczeniem nabytym przez tyle lat z nowoprzyjętymi osobami.

Impreza jubileuszowa była wyjątkowym momentem, który upamiętnił ten ważny etap w historii firmy i uczcił wszystkich, którzy przyczynili się do jej rozwoju i sukcesu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

1/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

2/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

2/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

3/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

3/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

4/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

4/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

5/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

5/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

6/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

6/6 Piknik rodzinny IMC Engineering Poland

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości