Wiadomości

Usta, które przyciągają spojrzenia dzięki lek. Anna Bednarek-Mulawa

28 maja 2023, 19:28, Artykuł partnera
Marzysz o pięknych i pełnych ustach? A może chciałabyś poprawić kształt lub symetrię swoich warg? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie – profesjonalne powiększanie i modelowanie ust w Gorzowie Wielkopolskim w Lotus Clinic! 

Piękny uśmiech to marzenie wielu kobiet i nieodłączny element atrakcyjnego wyglądu, dlatego powiększanie i modelowanie ich za pomocą kwasu hialuronowego to zabiegi coraz częściej wybierane przez Pacjentki, które chcą poprawić urodę, samopoczucie czy też zwiększyć pewność siebie. 

Modelowanie ust to zabieg, który polega na przerwaniu ciągłości naskórka i wprowadzeniu produktu do organizmu, dlatego tak ważne jest, aby tego typu zabieg przeprowadzał wyłącznie lekarz, czyli osoba uprawniona do kompleksowego leczenia bez powikłań oraz wystawiania recept. 

W Lotus Clinic masz pewność, że wszystkie zabiegi przeprowadzane z przerwaniem ciągłości skóry wykonują lekarze, którzy posiadają wymagane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i stosujemy wyłącznie medyczne produkty o najwyższej jakości.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg modelowania lub powiększania ust? W przypadku gdy Pacjentka cierpi na asymetrię ust, chciałaby zniwelować zaburzone proporcje twarzy lub jest niezadowolona z wyglądu ust i zastanawia się nad poprawieniem ich estetyki. 

Modelowanie wargi kwasem hialuronowym to doskonały sposób na większe i pełniejsze usta, zwiększenie ich jędrności oraz poprawę proporcji twarzy. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są natychmiastowe i co najważniejsze utrzymują się od kilku miesięcy do roku w zależności od użytego preparatu oraz osobniczych cech pacjenta.

Budowa chemiczna kwasu hialuronowego wykorzystywanego do modelowania ust jest identyczna jak naturalnego kwasu hialuronowego występującego w naszej skórze. W związku z tym ryzyko wystąpienia jakichkolwiek objawów alergii jest znikoma, dlatego cały zabieg jest bezpieczny oraz może być przeprowadzany u większości Pacjentów. Przed przystąpieniem do zabiegu lek. Anna Bednarek-Mulawa dokładnie przeprowadza szczegółową konsultację z Pacjentką, podczas której omawiany jest oczekiwany efekt oraz wyjaśniane są wszystkie wątpliwości. 

Spełnij swoje marzenie o pełnych ustach w Lotus Clinic! Zarezerwuj wizytę u lek. Anny Bednarek-Mulawy, która specjalizuje się w modelowaniu i powiększaniu ust w Lotus Clinic. 

Lek. Anna Bednarek-Mularska jest certyfikowanym lekarzem i członkiem American Academy of Aesthetic Medicine. Swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami, prowadząc liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej z tematów takich jak toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, nici PDO, wolumetria, modelowanie ust od podstaw do zaawansowanych technik, również autorską techniką #lipsbydrbednarek! 

– Każda Pacjentka jest inna, ma różne oczekiwania, dlatego techniki modelowania ust dostosowuję zawsze indywidualnie do Pacjentki tak, aby zapewnić naturalny efekt oraz pełną satysfakcję z zabiegu – wyjaśnia lek. Anna Bednarek-Mulawa. 

Zarezerwuj termin konsultacji na stronie internetowej bit.ly/Lotus-Clinic-Kontakt, telefonicznie 510 10 80 10 lub e-mailowo hello@lotusclinic.pl


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości