• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

11 maja 2023, 18:31, materiał promocyjny Lotus Clinic
Szukasz miejsca, gdzie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii, a nawet ortopedii wykonują doświadczeni lekarze, dzięki którym poczujesz się pewnie i komfortowo? Jeśli tak, poznaj Lotus Clinic – nowoczesne centrum medyczne, które oferuje kompleksową opiekę na najwyższym poziomie w Gorzowie Wielkopolskim!

W Gorzowie Wielkopolskim pojawiło się nowe miejsce, które zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących profesjonalnej opieki medycznej nie tylko w zakresie medycyny estetycznej! Lotus Clinic oferuje szeroki zakres specjalizacji umożliwiający kompleksową opiekę nad pacjentem w zależności od jego potrzeb i oczekiwań. Odwiedzający Lotus Clinic mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, stomatologii (estetyki uśmiechu), ginekologii estetycznej oraz ortopedii.  

Wszyscy odwiedzający Lotus Clinic, którzy pragną zniwelować widoczne oznaki starzenia lub zadbać o swoją sylwetkę mogą skorzystać z oferty zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii takich jak terapie autologiczne, mezoterapia igłowa, lipoliza, nici liftingujące, biostymulatory tkankowe, wypełniacze oraz wiele innych. Dla Pacjentów chcących poprawić wygląd i kondycję swojej skóry Lotus Clinic proponuje zabiegi pielęgnacyjne, egzosomy, mezoterapię mikroigłową, laseroterapię oraz kriolipolizę. Klinika posiada również szeroką ofertę peelingów chemicznych, hydropeelingów oraz termoliftingu + waterpeelingu. Ponadto specjaliści Lotus Clinic zajmują się także kompleksowym leczeniem łysienia. 

W przeciwieństwie do salonów kosmetycznych, w których zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej wykonują kosmetolodzy lub nawet technicy kosmetyczni, czyli tzw. kosmetyczki, w naszej klinice stawiamy na lekarzy, czyli osoby, posiadające specjalistyczną wiedzę i ogromne doświadczenie a przede wszystkim kwalifikację, ponieważ tylko wówczas są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa a w razie potrzeby wystawić receptę czy zaproponować leczenie Pacjenta – odpowiada Hanna Łotarewicz Managerka Lotus Clinic. 

W zakresie ginekologii estetycznej placówka oferuje zabiegi poprawiające komfort i jakość życia seksualnego kobiet, które są przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów z zachowaniem pełnej dyskrecji i komfortu dla Pacjentek. Klinika ma również cały pakiet zabiegów skierowanych do mężczyzn, dzięki którym poprawią zarówno swój wygląd i samopoczucie jak również doznania seksualne. 

Kolejnym filarem działalności kliniki jest ortopedia, w zakresie której skutecznie pomaga w leczeniu urazów tkanek miękkich, ścięgien, stawów i kości. Ale to nie wszystko! Pacjenci będą mogli również poddać się zabiegom z zakresu stomatologii – lekarze w Lotus Clinic kompleksowo zadbają o estetykę uśmiechu

Zarezerwować wizytę w Lotus Clinic zlokalizowanej przy Placu Jana Pawła II 106/U1 można telefonicznie, e-mailowo lub bezpośrednio na stronie internetowej www.lotusclinic.pl 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

1/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

2/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

2/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

3/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

3/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

4/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

4/4 Doświadczeni lekarze i kompleksowe podejście do zdrowia – poznaj Lotus Clinic

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości