• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Lotus Clinic – nowy hot spot na mapie Gorzowa Wielkopolskiego

28 kwietnia 2023, 18:54, Artykuł partnera
Lotus Clinic to nowoczesna klinika medyczna w Gorzowie, która już od 8 maja będzie oferować wysokiej jakości zabiegi z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz zdrowia i urody.

W ubiegłą  sobotę 22 kwietnia miało miejsce przedpremierowe otwarcie Lotus Clinic – nowej kliniki medycznej w Gorzowie Wielkopolskim. Zaproszeni goście mogli po raz pierwszy zobaczyć nowoczesne wnętrza budynku, dowiedzieć się więcej na temat oferty zabiegów oraz skonsultować się z lekarzami specjalistami pracującymi w Lotus Clinic. 

Klinika oferuje wiele różnych sposobów na zadbanie o zdrowie, urodę i samopoczucie swoich pacjentów. Mieszkańcy Gorzowa będą mogli skorzystać z szerokiej gamy profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, stomatologii, ortopedii jak również ginekologii oraz urologii estetycznej. Jednym z wyróżników Lotus Clinic jest oferta zabiegów skierowana do mężczyzn, która pomoże im zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. 

-  Inwestujemy w najlepszy sprzęt, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze efekty i jak najwyższy komfort, dlatego wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń Hi-Tech, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność. – wyjaśnia Hanna Łotarewicz Managerka Lotus Clinic. 

W Lotus Clinic pracuje doświadczony zespół specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy zapewniają pacjentom najlepszą opiekę i doradztwo w zakresie zabiegów. Wśród specjalistów znajdują się m.in. lekarze, stomatolodzy, ortopedzi, ginekolodzy, pielęgniarki oraz higienistki. 

- Jesteśmy przekonani, że Lotus Clinic stanie się ulubionym miejscem Gorzowian, którzy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty nowoczesnych zabiegów  pod okiem naszych doświadczonych specjalistów. – podkreśla Hanna Łotarewicz Managerka Lotus Clinic. 

Lotus Clinic zlokalizowana przy Placu Jana Pawła II 106/U1 otwiera swoje drzwi Pacjentom już 8 maja. Natomiast dla wszystkich osób chcących skorzystać z oferty już teraz istnieje możliwość rejestracji wizyty telefonicznie, osobiście w klinice lub mailowo, wszystkie dane kontaktowe są dostępne na www.lotusclinic.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości