• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Aktualności z Gorzowa Wielkopolskiego

21 kwietnia 2023, 15:12, Marcin Kluwak
Doskonałym źródłem wiadomości i aktualności z Gorzowa Wielkopolskiego jest portal gorzowianin.com. Na łamach popularnego portalu pojawiają się wiadomości i info z życia miasta, w których poruszane są najważniejsze kwestie związane z Gorzowem.

Gdzie znaleźć aktualne wiadomości z Gorzowa?

Wiadomości, aktualności i info z Gorzowa to dział, w których znajdziesz bieżące informacje o tym, co dzieje się w naszym mieście i okolicach. To właśnie tutaj poruszamy kwestie, o których się mówi "na mieście", relacjonujemy ciekawe wydarzenia oraz przedstawiamy to, co wydarzyło się w Gorzowie i okolicach. Odwiedzaj nas jak najczęściej i bądź na bieżąco!

Gdzie znaleźć wiadomości z ostatniej chwili z Gorzowa?

Jeśli coś ciekawego, pilnego i wartego uwagi dzieje się w naszym mieście, z pewnością znajdziesz info z ostatniej chwili na łamach naszego portalu. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co wydarzyło się w Gorzowie, warto obserwować w mediach społecznościowych hashtagi powiązane z naszym miastem, takie jak #Gorzow, #zGorzowa oraz #Gorzowie. 

Dużo ciekawych, aktualnych informacji  można znaleźć np. na Twitterze.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości