• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Przed nami sparing Stali Gorzów z Unią Leszno

12 kwietnia 2023, 08:12
fot. Marcin Kluwak
Jeszcze przed pierwszym meczem PGE Ekstraligi w Gorzowie, Stal Gorzów pojedzie na własnym torze sparing z drużyną Unii Leszno. Spotkanie odbędzie się w środę 12 kwietnia o godz. 17 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.
PGE Ekstraliga żużlowa wystartowała w sobotę 8 kwietnia. Stal Gorzów zmierzyła się na wyjeździe z drużyną KS Toruń. Niestety gorzowscy żużlowcy pomimo bardzo zaciętego meczu, przegrali 43:47 z ekipą z Torunia. Z kolei pierwszy mecz na gorzowskim torze odbędzie się w piątek 14 kwietnia. Wówczas Stal podejmie drużynę GKM-u Grudziądz. Start meczu na Jancarzu o godz. 18.

Stal Gorzów zmierzy się z Unią Leszno

Niestety przed startem ligi, gorzowscy żużlowcy nie mieli możliwości pościgania się na własnym torze. Oba zaplanowane do tej pory sparingi – z Unią Leszno i Spartą Wrocław musiały zostać odwołane.

Na szczęście udało się znaleźć lukę w terminarzu i jeszcze przed pierwszym meczem ligowym w Gorzowie, Stal odjedzie na własnym torze mecz sparingowy z drużyną Unii Leszno. Sparing z leszczyńskimi bykami odbędzie się w środę 12 kwietnia o godz. 17 na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Karnetoweicze wstęp gratis. Dla pozostałych kibiców wejście na sparing z programem zawodów, który można kupić w dniu sparingu w sklepie kibica. Koszt programu to 15 zł osoba dorosła i 5 zł junior (7-15 lat). Z kolei dzieci do 6 lat włącznie mają darmowy wstęp.

Brama główna stadionu zostanie otwarta o godz. 16. Start zawodów o godz. 17. Podczas sparingu nie obowiązuje numeracja miejsc.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości