• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sklep Polski poleca się na świąteczne zakupy i nie tylko

6 kwietnia 2023, 20:53, Materiał promocyjny Sklep Polski
To tutaj w sobotę poprzedzającą Święta Wielkanocne zrobisz zakupy do późna, bez pośpiechu i w rozsądnych cenach. Sklep Polski poleca się na te małe i duże zakupy już w dwóch lokalizacjach w Gorzowie.

Tradycyjnie, bez łamania, czy też naciągania prawa, w Sklepie Polskim w Gorzowie zrobisz zakupy także w dni ustawowo wolne od handlu, a w przedświąteczną sobotę, klienci będą mogli zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy nawet do godziny 20 (w sklepie przy Ulimskiej)

Duży, wygodny parking, wiele atrakcyjnych promocji, miła, rodzinna obsługa i wszystko, co potrzebujecie w jednym miejscu. Sklep Polski przy Ulimskiej/Kasprzaka oraz nowy Sklep Polski przy Kombatantów 2 tym razem szczególne poleca:

Majonez Winiary 400 ml 7,69 zł

Kupiec Ryz 400 g 3,89 zł

Sałata lodowa TYLKO 4,79 zł/szt

Pomidory 9,99 zł/kg

* Wódka Soplica 0,5l HIT 24,99 zł (* informacja handlowa, pamiętajcie, że alkohol sprzedawany jest jedynie osobom  powyżej 18 roku życia)

PEPSI 1,5 l 5,89 zł

Sklep Ulimska/Kasprzaka w sobotę zaprasza od 6 do aż 20:00 a w poniedziałek od 10 do 18

Nowy Sklep Polski przy ul. Kombatantów 2 w sobotę do 17 a w poniedziałek 10-18

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości