• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Gorzów. Zderzenie motocyklisty z citroenem [zdjęcia]

28 marca 2023, 17:40, Marcin Kluwak
Kolejne zdarzenie z udziałem kierującego jednośladem w Gorzowie. Przy ul. Staszica w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego citroenem. Młody mężczyzna kierujący motocyklem został ranny.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Staszica z małą uliczką osiedlową - Cieszkowskiego. Właśnie z tej niewielkiej, podporządkowanej drogi, kilka minut po godzinie 17 wyjeżdżał kierujący osobowym citroenem. Jak wynika z informacji przekazanych przez kierowcę, przed wyjazdem ze skrzyżowania upewniał się, że nikt nie jedzie i ruszył. W tej samej chwili poczuł potężne uderzenie. Wjechał w niego - jadący drogą z pierwszeństwem przejazdu - kierujący motocyklem marki suzuki. 

Kierowca motocykla długo był opatrywany na miejscu zdarzenia przez zespół ratownictwa medycznego, po czym został przewieziony do gorzowskiego szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, autobusy, które kursują ulicą Staszica kierowane są drogą okrężną, przez ulicę Matejki.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości