• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

KGHM sponsorem Stali Gorzów

28 marca 2023, 11:41, Marcin Kluwak
fot. Stal Gorzów
Stal Gorzów zaprezentowała nowe kevlary, w których żużlowcy będą jeździć w sezonie 2023. Przy okazji zdradzono, że jednym ze sponsorów Stali Gorzów będzie KGHM Polska Miedź, czyli jedna z największych spółek skarbu państwa.

We wtorek 28 marca Stal Gorzów pochwaliła się nowymi kevlarami, w których gorzowscy żużlowcy wystąpią w sezonie 2023. Przy okazji, klub zdradził, że jednym z nowych sponsorów Stali został KGHM.

KGHM Polska Miedź została sponsorem Stali Gorzów. Na jakie wsparcie może liczyć klub?

- Spółka KGHM Polska Miedź dołącza do grona sponsorów Stali Gorzów. O szczegółach współpracy i tego jak będzie wyglądało wsparcie ze strony KGHM w sezonie 2023 poinformujemy w najbliższym czasie. Bez zmian zostaje sponsor tytularny, w tym sezonie klub będzie jeździł pod nazwą ebut.pl Stal Gorzów – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Warto podkreślić, że KGHM Polska Miedź to jedna z największych polskich spółek skarbu państwa i zarazem jeden z czołowych producentów miedzi i srebra rafinowanego na świecie

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości