We wtorek 28 marca Stal Gorzów pochwaliła się nowymi kevlarami, w których gorzowscy żużlowcy wystąpią w sezonie 2023. Przy okazji, klub zdradził, że jednym z nowych sponsorów Stali został KGHM.
- Spółka KGHM Polska Miedź dołącza do grona sponsorów Stali Gorzów. O szczegółach współpracy i tego jak będzie wyglądało wsparcie ze strony KGHM w sezonie 2023 poinformujemy w najbliższym czasie. Bez zmian zostaje sponsor tytularny, w tym sezonie klub będzie jeździł pod nazwą ebut.pl Stal Gorzów – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.
Warto podkreślić, że KGHM Polska Miedź to jedna z największych polskich spółek skarbu państwa i zarazem jeden z czołowych producentów miedzi i srebra rafinowanego na świecie
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |