Wiadomości

Gorzów: Poradnia kardiologiczna zmienia swoje miejsce

17 marca 2023, 18:00
fot. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie poinformował, że od poniedziałku 20 marca pacjenci poradni kardiologicznej będą przyjmowani w nowym miejscu. Poradnia przenosi się do nowego budynku naprzeciwko szpitala.

Wojewódzka Przychodnia Kardiologiczna jako pierwsza wprowadza się do nowej siedziby szpitalnych poradni specjalistycznych, które będą się mieścić w parterowym budynku za pawilonem rejestracji z poczekalnią. Do nowej poradni kardiologicznej najłatwiej będzie się dostać, korzystając z bocznego wejścia do budynku.

Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, pacjenci będą mogli korzystać z poradni kardiologicznej w nowym w miejscu od poniedziałku 20 marca. Osoby, które mają wizytę u kardiologa lub kontrolę stymulatorów, nie będą już musiały wchodzić do szpitala, gdzie do tej pory działała poradnia.

Niemal jednocześnie z kardiologią w nowym obiekcie rusza rehabilitacja kardiologiczna. Wkrótce przeniosą się tu też poradnie: okulistyczna, leczenia zeza, ortopedyczna i preluksacyjna dla dzieci.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości