• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Poradnia kardiologiczna zmienia swoje miejsce

17 marca 2023, 18:00
fot. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie poinformował, że od poniedziałku 20 marca pacjenci poradni kardiologicznej będą przyjmowani w nowym miejscu. Poradnia przenosi się do nowego budynku naprzeciwko szpitala.

Wojewódzka Przychodnia Kardiologiczna jako pierwsza wprowadza się do nowej siedziby szpitalnych poradni specjalistycznych, które będą się mieścić w parterowym budynku za pawilonem rejestracji z poczekalnią. Do nowej poradni kardiologicznej najłatwiej będzie się dostać, korzystając z bocznego wejścia do budynku.

Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, pacjenci będą mogli korzystać z poradni kardiologicznej w nowym w miejscu od poniedziałku 20 marca. Osoby, które mają wizytę u kardiologa lub kontrolę stymulatorów, nie będą już musiały wchodzić do szpitala, gdzie do tej pory działała poradnia.

Niemal jednocześnie z kardiologią w nowym obiekcie rusza rehabilitacja kardiologiczna. Wkrótce przeniosą się tu też poradnie: okulistyczna, leczenia zeza, ortopedyczna i preluksacyjna dla dzieci.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości