• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8
Wiadomości

Gorzów: Jeden z podświetlonych podestów na schodach został zniszczony

1 marca 2023, 18:30, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Łukasz
Wandale znów w akcji. Ktoś zniszczył jeden z podświetlonych podestów na schodach w parki Róż w Gorzowie. Elementy podestu, wraz z listwą podświetlającą zostały powyrywane. Czytelnik Łukasz podkreśla, że aż przykro patrzeć, jak nowe rzeczy w mieście są niszczone.

Do redakcji portalu gorzowianin.com napisał czytelnik, który poinformował nas o akcie wandalizmu w parku Wiosny Ludów, czyli w popularnym parku Róż. – Oto schody w parku, tuż przy wejściu od strony ronda. Aż przykro patrzeć, jak nowe rzeczy są niszczone. Ławeczka wygląda „rewelacyjnie”, wszystkie przewody elektryczne są na wierzchu – napisał czytelnik Łukasz.

Faktycznie, jeden z podestów służących do siedzenia został prawie całkowicie zniszczony. Elementy z deski kompozytowej zostały wyrwane i ułożone z boku. Wyrwana została również listwa oświetleniowa.

Patrząc na zdjęcie zrobione przez czytelnika Łukasza widać, że nic tutaj nie jest przypadkowe i osoba, która zniszczyła podest, zrobiła to z premedytacją. Nie ma mowy o przypadkowym połamaniu się elementów podestu.

A przecież nie tak dawno, bo na początku listopada 2022 roku zakończyła się ponowna przebudowa schodów i zostały one udostępnione dla mieszkańców. Schody drugi raz zostały przebudowane, ponieważ urzędnicy podczas kontroli stwierdzili wadliwe wykonanie schodów w zakresie ułożenia okładziny wysokości stopni oraz złe rozmieszczenie podestów do siedzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości