Wiadomości

W Orange doładujesz konto w błyskawiczny sposób

1 marca 2023, 10:17, Artykuł sponsorowany
Gdy potrzebujesz dodatkowych środków na swoim koncie komórkowym, nie musisz szukać najbliższego sklepu, kiosku, bankomatu czy stacji benzynowej. Bez względu na to, gdzie jesteś i ile masz czasu, w Orange doładujesz swoje konto błyskawicznie online. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu. Możesz zatem wrzucić dodatkowe środki na swój telefon, jadąc taksówką, będąc w pracy czy na spotkaniu ze znajomymi – szybko, łatwo, wygodnie i bezpiecznie. Podpowiadamy, jak szybko doładować konto w Orange!

Jak szybko doładować konto w Orange na stronie internetowej?

Szybkie doładowanie konta w Orange jest możliwe między innymi poprzez oficjalną stronę internetową operatora. By skorzystać z tej usługi, w ramach której w kilka minut dodajesz środki na swój telefon, wystarczy zalogować się na: https://doladowania.orange.pl/site/blyskawiczne-doladowanie. Zobaczysz krótki formularz, w którym przy pierwszym korzystaniu musisz podać tylko numer telefonu, swój adres e-mail oraz interesujący Cię nominał doładowania. Następnie dokonujesz w stu procentach bezpiecznej płatności online, np. przy pomocy jednorazowego kodu BLIK lub karty płatniczej, a po kilku sekundach dodatkowe środki wpływają na Twoje konto.

BLIK lub kartę płatniczą zapisujesz na swoim koncie. Dzięki temu kolejne dodatnie środków na konto będzie odbywało się błyskawicznie – wystarczy, że się zalogujesz, wybierzesz numer i kwotę doładowania. Płatność dokona się tym razem automatycznie, bez konieczności wprowadzania danych karty, wpisywania kodu BLIK czy przechodzenia na stronę internetową banku.

Możesz też doładować kilka numerów jednocześnie – np. swojego dziecka, partnera, rodzica czy znajomego. W tym celu wystarczy, że klikniesz „dodaj kolejny numer” i go wpiszesz, by płacić równocześnie za parę doładowań. Przy kolejnym szybkim doładowaniu konta w Orange po prostu wybierzesz z listy odpowiedni numer.

Bonus za szybkie doładowanie konta w Orange

Dodając środki przez stronę doladowania.orange.pl lub aplikację „Mój Orange”, otrzymujesz dodatkowe 10 GB do wykorzystania na czas uzależniony od wartości doładowania. Co ciekawe, bonusowe gigabajty sumują się z tymi przyznanymi w ramach usługi „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę i mogą przyjąć ich ważność albo ją wydłużyć.

Darmowe 10 GB za doładowanie na stronie doladowania.orange.pl lub przez aplikację są przyznawane:

  • - 2 dni – przy doładowaniu za 5 zł,
  • - na 5 dni – przy doładowaniu za 10 zł,
  • - na 31 dni – przy doładowaniu za 25 lub 30 zł,
  • - na 35 dni – przy doładowaniu za 35 zł,
  • - na 40 dni – przy doładowaniu za 40 zł,
  • - na 93 dni – przy doładowaniu za 50 zł,
  • - na 155 dni – przy doładowaniu za 100 zł,
  • - na 310 dni – przy doładowaniu za 200 zł,
  • - na 356 dni – przy doładowaniu za 360 zł.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości