• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tak doszło do wypadku na rondzie. Zobacz jak kierowca busa wylądował na boku [film]

16 lutego 2023, 14:00, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Kierujący busem wymusił pierwszeństwo przejazdu na rondzie Kasprzaka w Gorzowie i uderzył w prawidłowo jadące volvo. W wyniku zderzenia, bus zatrzymał się na boku. Kierowca busa został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Na nagraniu z kamery monitoringu widać, że kierowca busa wjeżdżając na rondo, nawet nie hamował.

We wtorkowy poranek 14 lutego na rondzie Kasprzaka w Gorzowie doszło do wypadku, w którym uczestniczył bus oraz osobowe volvo. W wyniku zderzenia, bus zatrzymał się na boku. Jak się okazało, kierujący busem jechał ul. Kasprzaka w kierunku mostu Lubuskiego, natomiast osobowe volvo znajdowało się na rondzie. Kierujący busem wjeżdżając na rondo Kasprzaka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawy bok volvo.

- Kierowca busa za nieustąpienie pierwszeństwa i spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł – komentował Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Za każdym razem, kiedy dochodzi do wypadów na rondzie Kasprzaka, wiele osób wskazuje na to, że kierowcy jadący ul. Kasprzaka od strony Bolemina nie patrzą na znaki i nawet nie zwalniają przed rondem. - Auta jadące ze strony Bolemina do Gorzowa pędzą jak szalone i bardzo często nie ustępują pierwszeństwa pojazdom zjeżdżającym z ronda w kierunku ul. Koniawskiej – podkreśla czytelnik Daniel.

Jak się okazało, tak było również w przypadku busa, który zderzył się z volvo. Dzięki uprzejmości naszego czytelnika Beniamina otrzymaliśmy nagranie z kamery monitoringu na którym widać moment wypadku.

Na filmie widać jak kierujący busem wjechał na rondo, nawet nie hamując i uderzył w prawidłowo jadące volvo. Następnie auto przewróciło się na bok i sunęło tak po asfalcie przez kilka metrów. Całe szczęście, w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości