• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Gdzie kupić pączki w Gorzowie? Sprawdziłem ceny w 2023 roku

8 lutego 2023, 11:02
Pączki kupuję nie tylko w "Tłusty czwartek". Pyszne, świeże pączki, które można kupić w wielu miejscach w Gorzowie, serwujemy często, jako dodatek do porannej kawy. Sprawdziłem, w jakich miejscach w Gorzowie zjecie najlepsze pączki.

W Gorzowie jest wiele cukierni, w których można zjeść dobre, świeże pączki. Wypiekane na miejscu, a nie odmrażane i wystawiane na sprzedaż, jak w różnych marketach. Ceny w tych miejscach są oczywiście o wiele wyższe, ale tu płacimy za jakość.

Cukiernia Śnieżka przy Chrobrego i Obotryckiej

Śnieżkę w Gorzowie znają wszyscy, którzy przepadają za słodyczami. Ogromne kolejki ustawiają się zawsze w tłusty czwartek na deptaku przy ulicy Chrobrego. Prawdziwe oblężenie przeżywa też lokal przy Obotryckiej. Cena za 1 pączka w Śnieżce to obecnie 5 złotych

Pączkarnia Gorzów przy ulicy Sikorskiego

To miejsce jest także znane wszystkim mieszkańcom Gorzowa. Tutaj wcześniej był kiosk ruchu, ale od kilku dobrych lat z powodzeniem sprzedawane są tu wszelkiego rodzaju pączki. Obok Pączkarni znajduje się inny kultowy lokal w Gorzowie - Bułki z pieczarkami.

Piekarnia Jacek Różycki

To również znane miejsce wielu gorzowianom. Pączki kupimy tutaj w cenie 5 złotych za sztukę

Ceny pączków w Piekarni Bagietka przy ul. Matejki w Gorzowie:

- pączek z cukrem pudrem 5 zł
- pączek z lukrem 5 zł
- pączek z nadzieniem różanym 5 zł
- pączek tofii 5 zł
- pączek z budyniem 6,19 zł

Ceny pączków w popularnych marketach w Gorzowie:

Lidl - 1,25 zł za sztukę
Bierdronka - 1,25 zł za sztukę
Aldi - 2,59 zł za sztukę

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości