• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Watral w Gorzowie na sprzedaż. Kto da 30 milionów złotych?

6 lutego 2023, 15:20
źródło: Moder Nieruchmości
30 milionów złotych netto - tyle chce za cały budynek właściciel popularnego "Watrala". To potoczna nazwa budynku, znajdującego się tuż przy galerii Feeria. Kilka lat temu ten sam budynek był wystawiony na sprzedaż za 22 miliony.

Wszyscy doskonale wiedzą, gdzie znajduje się gorzowski Watral. To wysoki, 12 kondygnacyjny budynek znajdujący się w jednej z najbardziej popularnych osiedli mieszkaniowych w Gorzowie - osiedlu Górczyn. Potocznie nazwany przez mieszkańców Watral, to teraz Manhattan Business Center.

Budynek ma 12 kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną, w której znajdują się 33 wydzielone miejsca postojowe. Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych. Przed budynkiem znajduje się ogromny parking, a tuż obok - trzecia co do wielkości galeria handlowa w Gorzowie - Feeria. 

Watral, a raczej Manhattan Business Center to jeden z większych biurowców na terenie miasta, w którym swoje siedziby mają różne firmy lokalne, przedsiębiorstwa, a także urzędy, siłownia, sklepy i firmy medyczne. Najbardziej popularna jest przychodnia neurologiczna. 

Największy biurowiec w samym sercu wielkiego osiedla

Manhattan Business Center zlokalizowany jest na jednym z największych i najsilniej rozwijających się osiedli mieszkaniowych w Gorzowie, czyli na popularnym "Manhattanie". W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele popularnych sieci handlowych, jest też Park Górczyński. Kilkaset metrów dalej budowany jest park handlowy S1, w którym zlokalizowany będzie Carrefour. 

Watral już wcześniej był wystawiony na sprzedaż

W 2016 roku właściciel budynku również chciał go sprzedać. Wówczas cena była nieco niższa, bo oscylowała wokół 22 milionów złotych. Jak widać, wówczas nie znalazł się żaden nabywca.  

Tym razem ogłoszenie o sprzedaży tego budynku pojawiło się na stronach biura nieruchomości "Moder". Co ważne - oferta wolna jest od kosztów prowizji biura nieruchomości. Osoby zainteresowane kupnem budynku mogą zgłaszać się bezpośrednio do biura przy ulicy Chrobrego w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości