• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar śmietników i skrzynki gazowej przy domu jednorodzinnym

3 lutego 2023, 20:35, red
fot. Marcin Kluwak
W piątkowy wieczór doszło do niebezpiecznego pożaru przy ul. Szmaragdowej w Gorzowie. Paliły się śmietniki oraz znajdująca się obok skrzynka gazowa. Doszło do rozszczelnienia się instalacji gazowej. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie gazowe.

W piątek 3 lutego o godz. 20.11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze śmietników przy ul. Szmaragdowej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie gazowe.

Kiedy zastępy straży pożarnej dotarły na miejsce, płonęły nie tylko kosze na śmieci, ale również znajdująca się obok skrzynka gazowa, która była umieszczona elewacji domu jednorodzinnego. Strażacy szybko ugasili ogień. Niestety okazało się, że doszło do rozszczelnienia się instalacji gazowej. Obecnie pogotowie gazowe szuka zaworu, aby odciąć dopływ gazu, który ulatnia się.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości