Wiadomości

Kierująca fordem uderzyła w drzewo. Auto dachowało

19 stycznia 2023, 15:01, red
fot. Pomoc Drogowa Mądry
W czwartek doszło do dwóch wypadków w miejscowości Trzebiszewo. Wszystko przez trudne warunki na drogach. Kierująca samochodem osobowym marki ford wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo, w wyniku czego auto dachowało. Wcześniej z drogi wypadł kierujący mitsubishi.

W czwartek 19 stycznia o godz. 14.36 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w miejscowości Trzebiszewo. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, kobieta kierująca fordem wpadła w poślizg, straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo, w wyniku czego auto dachowało. Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę pogotowia.

To już drugi wypadek do którego doszło w czwartek na starej trójce Wcześniej, bo o godz. 12.23 kierujący samochodem marki mitsubishi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i wypadł z jezdni. Samochodem podróżowały łącznie trzy osoby, natomiast do szpitala na badania został zabrany kierowca.

Jak informują kierowcy, na starej trójce w kierunku Skwierzyny jest bardzo ślisko.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości