• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Karcher: odkurzacz domowy na miarę Twoich potrzeb

17 stycznia 2023, 18:40, partn, 24
Zwykły odkurzacz to czasami zdecydowanie za mało. Alergicy potrzebują rozwiązań, które wyeliminują alergeny, a miłośnicy zwierząt – takich, które skutecznie poradzą sobie z trudnymi do usuwania zanieczyszczeniami. Bezprzewodowy odkurzacz domowy Karcher zachwyci każdego, a zwłaszcza te osoby, które cenią wysoką funkcjonalność i komfort sprzątania. Polecamy też specjalne odkurzacze do kominków.

Odkurzacz domowy Karcher dla alergików i posiadaczy zwierząt

Właściciele kotów i psów w Gorzowie doskonale znają trudności w osiągnięciu efektywnego odkurzania mieszkania. Podczas sprzątania dużych ilości sierści (a często także piasku i innych zanieczyszczeń przynoszonych na łapkach) niezbędny jest odkurzacz o dużych możliwościach. Równie dużą uwagę do sprzątania powinni przykładać alergicy, dla których skuteczne sprzątanie jest gwarancją komfortu codziennego życia. Ściślej mówią, o higienę powinniśmy dbać wszyscy.

Jedną z propozycji, która może zainteresować wszystkie grupy odbiorców, jest odkurzacz z filtrem wodnym, np. DS 6 od marki Karcher. Sprzęt, jakim jest odkurzacz domowy karcher dostępny na erpixkarcher24.pl, pozwala na odkurzanie podłogi, tapicerek i dywanów, gwarantując usuwanie roztoczy, pyłków i zarodników grzybów oraz szczelność dzięki mikrofiltrowi HEPA 12. Zbiornik można łatwo oczyścić, bez konieczności kupowania worków.

Dla osób nieposiadających zwierząt, ale cierpiącym na alergie, rozwiązaniem mogą być również tańsze, klasyczne odkurzacze domowe Karcher, które wyposażone są w filtr HEPA 13. Wyłapują one nawet najmniejsze cząstki brudu: pyłki i inne alergeny.

Warto tu wspomnieć o nowoczesnych sprzętach, które nie tylko odkurzają, ale również piorą. Odkurzacze piorące to gratka dla wszystkich posiadaczy dywanów i wykładzin, niezależnie od tego, czy mają zwierzęta i czy unikają alergenów. Pozwalają na gruntowne czyszczenie podłóg różnego rodzaju, jak również tapicerek meblowych i samochodowych. Jednorazowa inwestycja pozwala zaoszczędzić na profesjonalnych usługach firm sprzątających.

Maksimum wygody, czyli bezprzewodowy karcher domowy

Niemiecka marka znana z urządzeń czyszczących słynie z wysokiej jakości potwierdzonej przez tysiące użytkowników. W jej ofercie nie mogło zabraknąć bezprzewodowych, superwygodnych sprzętów o przyjemnych gabarytach. Wyprodukowane przez Karcher odkurzacze domowe o smukłym kształcie są lekkie i zajmują niewiele miejsca. Zachwycają zarówno wszechstronnością, jak i designem; z pewnością nie można odmówić im funkcjonalności.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby opróżnić zbiornik z brudami, a tryb cichej pracy pozwala na sprzątanie o każdej porze dnia. Dołączone ssawki, możliwości regulacji i inne zastosowane systemy uprzyjemniają sprzątanie. Dzięki konstrukcji można je używać tylko jedną ręką, choć spokojnie wystarczają do wysprzątania całego mieszkania. Co więcej, bezprzewodowy odkurzacz domowy Karcher szybko zmienia się w odkurzacz ręczny, idealny m.in. do tapicerki.

Mały odkurzacz Karcher domowy do zakamarków i auta

VC 4 lub VC 6, czyli opisywane wyżej odkurzacze bezprzewodowe można też zastąpić wersjami mini. CVH 2 to najbardziej kompaktowe modele, które można mieć zawsze pod ręką. Nieduży wariant najczęściej sprawdza się w samochodzie, ale to także doskonały Karcher domowy, który pozwala na wykonywanie drobnych prac. Zapewnia szybkie sprzątanie kurzu, okruchów i sierści z mebli lub trudnych zakamarków.

Odkurzacze domowe Karcher do kominka

W rodzinie sprzętów czyszczących legendarnej marki znalazły się też akcesoria dla posiadaczy kominków. Stworzony przez Karcher odkurzacz domowy do kominka eliminuje problemy związane z usuwaniem popiołów, również z pieca i grilla. Innowacyjne technologie filtracji zapobiegają osadzaniu się pyłu w otoczeniu. Do dyspozycji jest odkurzacz Karcher domowy zasilany klasycznie lub akumulatorowo.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości