• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: W mieszkaniu odnaleziono zwłoki kobiety

15 stycznia 2023, 13:50, red
fot. Piotr Siuda
W niedzielne południe gorzowscy strażacy pomagali policji w otwarciu mieszkania przy ul. Bohaterów Westerplatte w Gorzowie. W środku zostały odnalezione zwłoki kobiety z którą sąsiedzi nie mieli kontaktu od 1,5 tygodnia.

W niedzielę 15 stycznia o godz. 12.13 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy policji w wieżowcu przy ul. Bohaterów Westerplatte na os. Piaski w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Zaniepokojeni sąsiedzi powiadomili służby, że od 1,5 tygodnia nie mają kontaktu ze swoją sąsiadką z trzeciego piętra. Kobieta miała być w ostatnim czasie chora i nie wychodzić z domu. Z racji tego, że nikt nie otwierał drzwi, policjanci zdecydowali się na wezwanie strażaków i otwarcie siłowo mieszkania.

Niestety po wejściu do mieszkania, w środku znaleziono zwłoki kobiety. Sprawą zajmuje się policja. Na miejscu pojawi się również prokurator, który zdecyduje czy ciało kobiety zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości