• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Cardo system komunikacyjny dla motocyklistów. Najlepszy na świecie system komunikacji przez Bluetooth!

23 grudnia 2022, 20:20
Systemy komunikacyjne dla motocyklistów swoją popularność zaczęły zdobywać w 90. ubiegłego wieku. Właśnie wtedy na rynek weszły pierwsze kompaktowe interkomy. W dzisiejszych czasach praktycznych i nowoczesnych modeli jest bardzo wiele. Jeden z topowych wariantów tworzy firma Cardo. Czym się charakteryzuje i dlaczego warto na niego postawić? Podpowiadamy!

Modele od marki Cardo – Packtalk Edge, seria Freecom, seria Spirit

Marka Cardo swoją historią sięga jeszcze do 2003 roku. Wtedy była jedną z nielicznych na rynku firm produkujących zestawy słuchawkowe Bluetooth do telefonów komórkowych. Te pierwsze produkty o nazwie Scala szybko zyskały swoich fanów. Dzięki nim głos był pozbawiony szumów i niezwykle czysty. Z czasem do oferty marki weszły innowacyjne systemy komunikacyjne, umożliwiające motocyklistom słuchanie muzyki, czy łączenie się w większe grupy. Dziś znaleźć można wiele innowacyjnych rozwiązań od marki Cardo – Packtalk Edge, Seria Freecom, Seria Spirit to najpopularniejsze z nich.

Interkom motocyklowy CARDO FREECOM 4X DUO

Seria Freecom od Cardo zapewnia najlepszą jakość dźwięku przy rozmowie przez łączność Bluetooth. Ten konkretny model umożliwia łączenie się ze sobą aż czterech urządzeń w jednym momencie. Zastosowane tutaj głośniki 40 mm zostały zaprojektowane przez ekspertów z firmy JBL. Całe urządzenie obsługiwane jest głosowo, co pozwala na bezpieczne korzystanie z niego podczas jazdy. Zasięg połączenia wynosi aż 1200 metrów, a urządzenie jest w pełni wodoodporne. System Freecom pozwala na łatwe rozmowy ze swoimi kolegami motocyklistami. Łączy się też z innymi urządzeniami Bluetooth, więc możliwe jest słuchanie muzyki zapisanej w pamięci naszego telefonu lub za pośrednictwem platform streamingowych.

Interkom motocyklowy CARDO Packtalk Edge DUO

Seria Packtalk Edge wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz czy silny wiatr. Dzięki temu porozumiewanie się przez interkom jest możliwe w każdych warunkach. Po raz kolejny mamy tutaj do czynienia z wyjątkowo dobrej jakości głośnikami 40 mm, powstałymi we współpracy z JBL. Sprzęt wyposażony jest też w system Dynamic Mesh Communication drugiej generacji. Pozwala on na łatwe tworzenie grup aż do 15 motocyklistów, opcję rozmowy indywidualnej, a także zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Poza tym posiada on także proste obsługiwanie głosowe. Rozmowy z innymi kierowcami motocykli jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Interkom motocyklowy CARDO SPIRIT HD DUO

Jeżeli szukasz dobrego interkomu dla dwóch kierowców, seria Spirit jest właśnie dla Ciebie! Model HD Duo daje Ci wszystko, czego można oczekiwać od interkomu dwukierunkowego. Zasięg urządzenie wynosi do 600 m. Możliwe jest podłączenie sprzętu do radia FM, GPS-u, telefonu, a także wspólne słuchanie muzyki za jego pomocą z wykorzystaniem serwisów streamingowych czy zapisanych plików w pamięci naszego smartfona. Co niezwykle ważne, system automatycznej regulacji głośności dostosowuje go do hałasu z otoczenia. Urządzenie można ładować podczas jazdy, a użytkownik ma nad nim pełną kontrolę poprzez aplikację na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Androida i iOSa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości