• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

15 grudnia 2022, 10:36
Wiele osób przez większość swojego dorosłego życia niestety za bardzo nie dba o to, w jaki sposób się odżywia. Tak też przez długi czas było ze mną. Jednak kilka miesięcy temu zaszła u mnie dość spora zmiana pod tym względem. Przyszedł czas na zmianę nawyków żywieniowych. Jak jednak można się domyślić, nie było to takie proste. Wie o tym doskonale każdy, kto próbował. Przyzwyczajenia niestety robią swoje. Na szczęście znalazłem idealne rozwiązanie. Okazał się nim catering dietetyczny. Jak zmienił moje życie?

Dlaczego postawiłem na dietę pudełkową?

Podwód, dla którego zdecydowałem się skorzystać z cateringu dietetycznego, był banalnie prosty. Uznałem, że niestety samemu nie uda mi się zmienić swojego trybu życia. Początkowo kupowałem gotowe dania w markecie, które oferowane były jako fit. Niestety szybko się zorientowałem, że skład tych dań nie jest wcale tak zdrowy, jak zapewniają ich producenci. Rozwiązaniem nie był także stołowanie się na mieście. Ta opcja jest po prostu zbyt droga. Dlatego w pewnym momencie zdecydowałem postawić na jedzenie pudełkowe. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Dlaczego?

Jakie zalety dostrzegłem w cateringu dietetycznym?

Jak wspomniałem, catering pudełkowy okazał się idealnym wyborem. Przede wszystkim skończył się problem polegający na konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków. To ogromna zaleta, ponieważ niestety sam nie miałem na to zbyt dużo czasu. Praca i inne obowiązki zajmowały zbyt wiele czasu w trakcie dnia. Przyznam też szczerze, że nigdy nie potrafiłem też zbyt dobrze gotować. O gotowaniu zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków już w ogóle nie było mowy. Dostawanie gotowych posiłków każdego dnia to ogromna wygodna. Tym bardziej że codzienny zestaw składa się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji. Na rynku działa wiele firm oferujących catering dietetyczny z dostawą. Ja skorzystałem z oferty EatFitCatering.pl w Warszawie. Wynikało to z szerokiej oferty tej firmy cateringowej. Firma oferuje dietę dla osób chcących poprawić swoje zdrowie i zadbać o sylwetę, dietę odchudzającą, dietę dla osób aktywnych fizycznie, dietę wegetariańską i wegańską, dietę pozbawioną glutenu i laktozy, dietę ketogeniczną, a nawet dietę przygotowaną dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących. Mój wybór padłe na tę pierwszą.

Jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie?

Nie będę ukrywał, że dieta pudełkowa Warszawa z dostawą znacząco zmieniła moje życie. Przede wszystkim zacząłem jeść smacznie i zdrowo. Każdy posiłek jest idealnie zbilansowany pod moje potrzeby. To szybko przełożyło się na poprawę stanu zdrowia i ogólny wygląd sylwetki. Wspomnieć muszę jeszcze o tym, że catering dietetyczny w Warszawie skutecznie przyczynił się do wyeliminowania moich złych nawyków żywieniowych. W końcu przestałem podjadać i notorycznie zjadać niezdrowe przekąski. Dzięki w końcu poprawiło się moje samopoczucie. Na koniec dodam jeszcze, że dzięki diecie pudełkowej miałem okazję spróbować potraw, których nigdy wcześniej nie jadłem. Poznawanie nowych smaków to również ogromna zaleta tego rozwiązania EatFitCatering.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

1/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

2/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

2/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

3/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

3/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

4/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

4/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

5/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

5/5 Dieta pudełkowa zmieniła moje życie. Jak to się stało?

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości