• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Potrącił kobietę i uciekł. Kto widział ten wypadek?

2 grudnia 2022, 18:06
fot. archiwum
We wtorkowy poranek przy skrzyżowaniu ul. Matejki i Żeromskiego w Gorzowie doszło wypadku. Kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę, a następnie uciekł. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia.

We wtorek 29 listopada około godz. 7.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Matejki i Żeromskiego. Na miejsce został wysłany policyjny patrol i karetka pogotowia.

Okazało się, że kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę, a następnie uciekł z miejsca wypadku. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że nieustalony kierowca samochodu koloru czarnego o nieznanych numerach rejestracyjnych potrącił przechodzącą kobietę. Kierowca następnie zatrzymał się przy sygnalizatorze na ulicy Matejki i odjechał – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącona kobieta została zabrana do szpitala. Natomiast policjanci szukają świadków wypadku. Jeżeli ktokolwiek widział do zdarzenie, proszony jest o kontakt z funkcjonaroiszami wydziału dochodzeniowo-śledczego pod numerem telefonu 47 791 27 00. Mogą też osobiście zgłosić się w komendzie przy ul. Wyszyńskiego 122.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości