• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Kierująca roztrzaskała mazdę na S3

28 listopada 2022, 11:19
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałek na drodze ekspresowej S3 doszło do wypadku z udziałem samochodu marki mazda. Kobieta kierująca osobówką podczas wyprzedzania straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w bariery energochłonne. Samochód został dosłownie roztrzaskany. Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę pogotowia.

W poniedziałek 28 listopada o godz. 10.30 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 87 km drogi ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Jeżyki. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na pasie w kierunku Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mazda. Według wstępnych ustaleń, kobieta kierująca mazdą podczas wyprzedzania straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w bariery energochłonne. Samochód został dosłownie roztrzaskany o bariery.

Kobieta kierująca mazdą została poszkodowana, trafiła pod opiekę pogotowia. Jeden pas w kierunku węzła Gorzów Południe i Skwierzyny jest zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości