- Wiele kontuzji, animozji związanych z zarządem i przeciwności losu spowodowało, że musieliśmy się zjednoczyć, a mało brakowało, żeby w PGE Ekstralidze zdobyć złoty medal - mówi Szymon Woźniak przed kamerą EkstraligaTV. W rozmowie z Piotrem Wieszczykiem zawodnik gorzowskiej Stali podkreślił, że w klubie czuje się dobrze, jest ciepło przyjmowany przez kibiców. - Gorzów to najlepsze miejsce dla mojego rozwoju - dodaje.
- Przyszłoroczna drużyna będzie inna niż z Bartkiem. To dla mnie nowa sytuacja i nowa furtka. Większa odpowiedzialność, ale czuję się na to gotowy, bo wiedziałem, na co się piszę - twierdzi Szymon Woźniak.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |