• -1 10°/1°
  • Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Szymon Woźniak: jestem gotowy wziąć odpowiedzialność za Stal

18 listopada 2022, 16:16
Szymon Woźniak, zawodnik gorzowskiej Stali przyznał przed kamerami EksytraligaTV, że w obecnym klubie czuje się dobrze i jest ciepło przyjmowany przez kibiców. Jednak przyszłoroczna drużyna, bez Bartosza Zmarzlika będzie już inna.

- Wiele kontuzji, animozji związanych z zarządem i przeciwności losu spowodowało, że musieliśmy się zjednoczyć, a mało brakowało, żeby w PGE Ekstralidze zdobyć złoty medal - mówi Szymon Woźniak przed kamerą EkstraligaTV. W rozmowie z Piotrem Wieszczykiem zawodnik gorzowskiej Stali podkreślił, że w klubie czuje się dobrze, jest ciepło przyjmowany przez kibiców. - Gorzów to najlepsze miejsce dla mojego rozwoju - dodaje.

- Przyszłoroczna drużyna będzie inna niż z Bartkiem. To dla mnie nowa sytuacja i nowa furtka. Większa odpowiedzialność, ale czuję się na to gotowy, bo wiedziałem, na co się piszę - twierdzi Szymon Woźniak.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości