• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 62 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Kto widział zaginionego Marcina? Policja i bliscy prowadzą poszukiwania

13 listopada 2022, 16:03
Policjanci z Gorzowa prowadzą poszukiwania 31-letniego 31-letniego Marcina Jastrzębskiego. Akcję poszukiwawczą na własną rękę zorganizowała również rodzina i bliscy mężczyzny. 31-latek w piątek 11 listopada o godz. 5 rano opuścił bar Ósemka, gdzie był ze znajomymi. Ślad urywa się o godz. 5.35 przy ul. Garbary. Od tamtej pory telefon mężczyzny jest wyłączony i nie skontaktował się z rodziną.

W czwartek 10 listopada 31-letni Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na os. Europejskim w Gorzowie, aby spotkać się ze znajomymi. Mężczyzna w piątek 11 listopada o godz. 5 rano opuścił bar Ósemka przy ul. Mostowej, gdzie był ze znajomymi. Następnie poszedł ul. Sikorskiego, gdzie na przystanku „Zakład Energetyczny” spędził kilkadziesiąt minut. Następnie wrócił w kierunku centrum i skręcił w ul. Garbary.

Mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z bliskimi telefonicznie o godz. 5.35. Od tamtej pory telefon 31-latka jest wyłączony. Ślad urywa się przy ul. Garbary. Rodzina i bliscy pana Marcina ruszyli z poszukiwaniami na własną rękę. O zaginięciu mężczyzny została powiadomiona również policja, która także rozpoczęła poszukiwania.

- Gorzowscy policjanci poszukują 31-letniego Marcina Jastrzębskiego, z którym bliscy nie mogą nawiązać kontaktu. Każdy, kto ma informację o miejscu jego przebywania, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem alarmowym 112. W chwili zaginięcia ubrany był w sportowe obuwie, granatowe dżinsy że ściągaczami, szarą bluzę z zielonym napisem EA7 oraz granatową kurtkę z kapturem. Ktokolwiek ma informację o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W niedzielę 13 listopada rodzina oraz bliscy zaginionego 31-latka zorganizowali poszukiwania nad rzeką Wartą. Zostały sprawdzone brzegi rzeki od Wildomu do mariny oraz most kolejowy. A także brzeg Warty od strony torów kolejowych wraz z drogą do peronu nr 4 oraz pustostany znajdujące się w pobliżu. Wcześniej sprawdzona została również rzeka Kłodawka oraz szpital.

Marcin Jastrzębski ma 31 lat,budowa ciała szczupła; 185 cm wzrostu, waga około 75 kg, oczy koloru piwnego, włosy ciemne, krótkie oraz zarost broda.

Ktokolwiek widział Marcina Jastrzębskiego proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości