Wiadomości

Zakupy w Święto Niepodległości zrobisz w Sklepie Polskim

10 listopada 2022, 17:00, artykuł promocyjny
Przed nami Święto Niepodległości, więc zwykłe supermarkety będą zamknięte. Jest jednak wyjątek - zakupy 11 listopada zrobisz w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej w Gorzowie. Na klientów, którzy wybiorą się na zakupy w weekend do Sklepu Polskiego czekają super promocje.

Konkurencyjna cena, świeżość i jakość, ale przede wszystkim polski kapitał - tak w skrócie można opisać Sklep Polski, który znajduje się przy ul. Ulimskiej 1 w Gorzowie Market jest czynny przez 7 dni w tygodniu – również w niedziele i święta, ponieważ za ladą stoi sam właściciel. Od poniedziałku do soboty zakupy zrobimy w godz. 6-20, natomiast w niedziele w godz. 9.-20.

Sklep Polski będzie również czynny przez długi listopadowy weekend – zakupy zrobimy zarówno w piątek 11 listopada w Święto Niepodległości oraz w niedzielę niehandlową 13 listopada. Zakupy będziecie mogli zrobić w godz. 9-20. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku.

Oczywiście w każdy weekend na klientów czekają nowe promocje na różnego rodzaju artykułu. Tylko w ten weekend, w tym również w świąteczny piątek i niedzielę będzie można kupić łopatkę bez kości w cenie zaledwie 13,99 zł/kg, cytryny 6,99 zł/kg, pomidor malinowy 7,99 zł/kg oraz koszyk kiwi - aż 1 kg za 5,99 zł. 

Warto przypomnieć, że przed sklepem jest duży parking, więc na zakupy można wybrać się wygodnie samochodem, pakując zakupy prosto z wózka do bagażnika auta.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości