Wiadomości

Zderzenie trzech aut na Matejki

8 listopada 2022, 09:36
fot. Wypadki Gorzów
We wtorkowy poranek doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Matejki w Gorzowie. Według wstępnych ustaleń kierujący nissanem uderzył w tył toyoty – taksówki Bolta, a następnie toyota uderzył w opla, który zatrzymał się przed pasami. Poszkodowany został kierowca taksówki, który został zabrany do szpitala na badania.

We wtorek 8 listopada o godz. 8.56 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Matejki. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Okazało się, że tuż przed przejściem dla pieszych koło Kauflandu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – nissana, toyoty (taksówki firmy Bolt) oraz opla.

- Ulicą Matejki w dół jechał opel, toyota oraz nissan. Tuż przed przejściem dla pieszych, kierujący nissanem nie wyhamował i uderzył w tył toyoty, która następnie uderzyła w tył opla. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca toyoty, który został zabrany do szpitala na badania – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości