• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Oskar Fajfer oficjalnie w Stali Gorzów

2 listopada 2022, 09:45
fot. facebook.com/oskarfajfer
We wtorek 1 listopada zostało oficjalnie otwarte żużlowe okno transferowe. Tym samym Bartosz Zmarzlik nie jest już zawodnikiem Stali Gorzów. Klub natomiast oficjalnie ogłosił jego następcę. Został nim 28-letni Oskar Fajfer, wychowanek Startu Gniezno.

Już od dawna było wiadomo, że Bartosz Zmarzlik odchodzi ze Stali Gorzów do drużyny Motoru Lublin, natomiast w jego miejsce klub zamierza ściągnąć 28-letniego Oskara Fajfera ze Startu Gniezno. We wtorek 1 listopada zostało otwarte żużlowe okno transferowe, więc Stal Gorzów oficjalnie potwierdziła, że do drużyny żółto-niebieskich dołącza Oskar Fajfer. 28-letni żużlowiec cieszy się z przejścia do Stali Gorzów. Warto podkreślić, że jego dotychczasowa drużyna spadła z 1 do 2 ligi.

- Po czterech latach jazdy w czerwono-czarnych barwach przychodzi czas na nowe wyzwania i starty w Speedway Ekstralidze. Przygotowania do tego niezwykle ważnego roku już się rozpoczęły. Ogromnie się cieszę, że w roku 2023 będę ścigał się wśród najlepszych reprezentując barwy Stali Gorzów, wicemistrzów Polski - mówi Oskar Fajfer, nowy zawodnik Stali Gorzów.

Oskar Fajfer urodził się 30 kwietnia 1994 roku w Gnieźnie i jest wychowankiem lokalnego klubu. Fajfer jeździł w Starcie Gniezno w latach 2010-2013, następnie startował w latach 2014-2015 w Unibaxie Toruń, 2016-2018 w Wybrzeżu Gdańsk, aby w ostatnich latach 2019-2022 wrócić do rodzinnego miasta i ponownie występować w drużynie Startu Gniezno. W sezonie 2023 będzie reprezentował Stal Gorzów.

Jak będzie prezentował się skład Stali Gorzów w sezonie 2023? W drużynie żółto-niebieskich będzie jeździł Szymon Woźniak, Anders Thomsen, Martin Vaculik, Oskar Fajfer, Wiktor Jasiński. Formację U24 najprawdopodobniej wzmocni Timi Salonen, który wraca z wypożyczenia z Texom Stali Rzeszów. Do tego na pozycji juniorskiej zobaczymy Oskara Palucha i Mateusza Bartkowiaka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości