Wiadomości

Zakupy 1 listopada? Zrobisz je w Sklepie Polskim

31 października 2022, 08:58, artykuł promocyjny
fot. archiwum
Przed nami Wszystkich Świętych, więc prawie wszystkie sklepy będą zamknięte. Jest jednak wyjątek - zakupy 1 listopada zrobisz w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej w Gorzowie. Oprócz artykułów spożywczych i codziennego użytku, kupisz tam również znicze i chryzantemy w atrakcyjnych cenach.

Konkurencyjna cena, świeżość i jakość, ale przede wszystkim polski kapitał - tak w skrócie można opisać Sklep Polski, który znajduje się przy ul. Ulimskiej 1 w Gorzowie. Sklep jest czynny przez 7 dni w tygodniu – również w niedziele, ponieważ za ladą stoi sam właściciel. Od poniedziałku do soboty zakupy zrobimy w godz. 6-20, natomiast w niedziele w godz. 9.-20.

Przed nami Wszystkich Świętych, więc jeżeli nie zdążyliście kupić zniczy lub chryzantem na grób swoich bliskich i nie chcecie wydawać dużych pieniędzy na stoiskach przy cmentarzu, to kupicie je w atrakcyjnych cenach w Sklepie Polskim. Co istotne, sklep będzie czynny również we wtorek 1 listopada w godz. 9.20.

Jeżeli 1 listopada odwiedzi was niespodziewanie rodzina z daleka, a w domu nie macie nic słodkiego do kawy, to w Sklepie Polskim kupicie również pyszne ciasta domowej roboty. Obok marketu jest duży parking, można tam bezpiecznie i za darmo zaparkować swój samochód i udać się na zakupy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości