• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Meble na wymiar - co warto wiedzieć?

7 października 2022, 09:32
Czas remontu, wykończenia wnętrz mieszkania, domu czy biura, to czas wielu trudnych decyzji. Niewątpliwie do jednej z nich należy ta dotycząca mebli. Klienci często zastanawiają się czy kupować gotowe meble dostępne w sklepach czy inwestować w te robione na indywidualne zamówienie pod wymiar. Poniżej przedstawiamy zalety mebli wykonywanych pod indywidualne potrzeby inwestora.

Nieograniczona możliwość wyboru 

Decydując się na meble projektowane na zamówienie, niezależnie od tego, czy są to meble kuchenne, łazienkowe, do sypialni, salonu, czy garderoby mamy nieograniczoną wręcz możliwość wyboru materiałów, kolorów, struktur. Możemy zaprojektować rozwiązania według własnych potrzeb, które będą służyły nam przez długie lata. 

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Podstawą mebli wykonywanych na zamówienie jest przygotowany wcześniej projekt. Taki projekt przede wszystkim służy do tego, aby cała przestrzeń, którą dysponujemy, była wykorzystana w maksymalny sposób. Dzięki temu unikamy sytuacji, w których zostają trudno dostępne zakamarki lub puste przestrzenie, których w żaden sposób nie można zagospodarować w codziennym funkcjonowaniu.

Funkcjonalność 

Meble na wymiar dostosowane są do naszych potrzeb. Dlatego warto przy projektowaniu zastanowić się, jak na co dzień użytkujemy daną przestrzeń, czego oczekujemy np. od zabudowy kuchennej lub garderoby, jakie systemy się u nas sprawdzą, a jakie będą całkowicie bezużyteczne. Taka analiza zapewni naszym meblom pełną funkcjonalność. 

Indywidualne podejście do klienta

Bardzo istotną kwestią oraz ogromną zaletą współpracy z firmą wykonującą meble na wymiar jest indywidualne podejście do każdego klienta. Już na poziomie projektu i wyceny liczą się potrzeby i oczekiwania osoby zamawiającej. Wykonawca dba o to, aby wszystkie etapy realizacji opierały się na jasnej komunikacji i profesjonalnym podejściu.
Wysoka jakość wykonania

Wybierając sprawdzoną i profesjonalną firmę wykonującą meble na indywidualne zlecenie, możemy mieć gwarancję, że nasz projekt zostanie wykonany z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyższej jakości. 

MB Styl Michał Rutkowski

+48 505 318 903

https://www.mbstyl.pl

meble@mbstyl.pl

Ul. Ludowa 3b,

66-400 Gorzów wlkp

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości