• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Tragedia na os. Słonecznym. Nie żyje mężczyzna

4 października 2022, 10:31
fot. Shutterstock
W niedzielę doszło do tragedii na os. Słonecznym w Gorzowie. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 42-letni mieszkaniec Gorzowa. Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby – jedna z nich usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, natomiast druga będzie odpowiadała za nieudzielenie pomocy.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

- W niedzielę 2 października na os. Słonecznym w Gorzowie doszło do śmierci mężczyzny. Miał zostać pobity oraz ugodzony nożem – napisał do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik. Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do rzecznika Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Okazało się, że faktycznie doszło do zgonu 42-letniego mieszkańca Gorzowa. Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby. Jednak prokurator nie zakwalifikował tego zdarzenia, jak o zabójstwo.

- Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w następnie którego doszło do śmierci pokrzywdzonego. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt. Zarzuty w tej sprawie usłyszała jeszcze jedna osoba. Będzie odpowiadała za nieudzielenie pomocy – komentuje Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Zgodnie z artykułem 156 § 3 kodeksu karnego za „spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w następnie którego jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 5, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości