• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przyjdź na spotkanie ze srebrnymi Stalowcami

2 października 2022, 10:54
fot. Radosław Kalina
W niedzielne popołudnie gorzowscy kibice będą mogli spotkać się z żużlowcami Stali Gorzów, którzy w sezonie 2022 zostali wicemistrzami Polski. Klub zaprasza kibiców na godz. 17 do parku maszyn.

W niedzielę 25 września na stadionie w Lublinie odbył się finał drużynowych mistrzostw Polski pomiędzy drużyną Stali Gorzów i Motorem Lublin. Po niezwykle zaciętym meczu, który przyprawiał o szybsze bicie serca, lepszy okazał się zespół gospodarzy. Motor Lublin zapewnił sobie mistrzostwo Polski już w 14 biegu. Natomiast drużyna Stali Gorzów zdobyła srebrny medal.

Natomiast w niedzielę 2 października klub żużlowy zaprasza wszystkich kibiców na spotkanie ze srebrnymi medalistami drużynowych mistrzostw Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz 17 w parku maszyn – wejście od parkingu głównego od strony ul. Kwiatowej. Wstęp wolny.

- Przywitajcie srebrną drużynę Stali Gorzów. Na kibiców czeka cała masa atrakcji m.in. możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami, zdobycia autografów, a także zobaczenia również jak wygląda nasz park maszyn w dniu meczu – mówi Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

W spotkaniu wezmą udział wszyscy zawodnicy, w tym również Bartosz Zmarzlik dla którego walka o drużynowe mistrzostwo polski była jednocześnie ostatnim meczem w żółto-niebieskich barwach. Wychowanek Stali Gorzów od sezonu 2023 będzie jeździł w drużynie Motoru Lublin.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości