• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Finał PGE Ekstraligi. Na kogo stawiają bukmacherzy?

25 września 2022, 10:34
Dziś bukmacherzy, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, obstawiają wyniki meczu finałowego PGE Ekstraligi, ale też typują, kto zdobędzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Na początek bardzo ważna informacja. Nie jest to artykuł reklamowy sponsorowany przez żadnego bukmachera, ani tez artykuł zachęcający do udziału w zakładach sportowych. Podane poniżej dane udostępniamy wyłącznie w celach informacyjnych.

W niedzielę bukmacherzy sportowi przyjmują dwa typy zakładów na PGE Ekstraligę. Pierwszy na zwycięzcę meczu Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Tutaj kurs wyraźnie wskazuje na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Za każdą postawioną na Motor Lublin złotówkę otrzymamy 1.06 złotego, a za 100 złotych - 105,60 zł. Jeżeli natomiast zaryzykujemy i postawimy na zwycięstwo meczowe drużyny Moje Bermudy Stal Gorzów - otrzymamy (gdy tak się stanie) 4 złote 18 groszy za każdą postawioną złotówkę. Za 100 złotych jest to 418 złotych. 

Jeżeli natomiast popatrzymy na zakłady dotyczące dwumeczu, czyli zdobycia tytułu Drużynowego Mistrza Polski, to rozbieżności nie są już tak widoczne. Oznacza to oczywiście, że prawdopodobieństwo trafienia jest tu o wiele mniejsze, a to z kolei oznacza, że zdania ekspertów są podzielone. Ale do rzeczy - stawiając 100 złotych na zwycięstwo Stali możemy wygrać 132 złote, a stawiając tę samą kwotę na Motor - wygrać możemy 211 złotych. Różnica niby spora, ale w kursach wygląda to tak: 1,50:2,40

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości