• -1 27°/17°
  • Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria zasilania i problemy z wodą w Gorzowie i okolicach

19 września 2022, 09:59
fot. archiwum Budnex
W poniedziałek doszło awarii sieci energetycznej w Gorzowie. W związku z tym niektórzy mieszkańcy mają obniżone ciśnienie wody lub nie mają wody w ogóle. Taka sytuacja jest na os. Europejskim w Gorzowie, a także w miejscowości Stanowice, Racław, Marwice, Baczyna, Wysoka oraz Lubno.

- Wiecie co się dzieje, że na os. Europejskim nie ma wody? Odkręcam kran i woda praktycznie nie leci - dopytuje się czytelniczka Wiola, mieszkanka os. Europejskiego. Jak się okazało, w poniedziałek 19 września nastąpiła awaria sieci energetycznej w Gorzowie, która spowodowała problemy z wodą.

- W związku z awarią sieci energetycznej po stronie firmy Enea, w poniedziałek od godz. 9 do godz. 12 mogą wystąpić zakłócenia dostaw wody na terenie Gorzowa oraz okolicznych miejscowości – czytamy w komunikacie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

W związku z tym mieszkańcy os. Europejskiego, a także mieszkańcy Baczyny, Lubna, Wysokiej, Marwic, Racławia i Stanowic nie mają wody w kranach lub mają obniżone ciśnienie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości